FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.

Nabídky práce, brigády

Nabídka práce - Fyzioterapeut s magisterským vzděláním - Hlavní pracovní poměr (HPP)

Hledáme fyzioterapeuta s magisterským vzděláním do Centra fyzioterapeutické péče FYZIOklinika. Sídlíme v Praze 4, na Jižním městě mezi stanicemi Háje a Opatov. Centrum je moderně vybaveno pro terapii dospělých i dětí.

Pracovní doba: flexibilní dle předem stanovené dohody

Forma práce: Plný úvazek (hlavní zaměstnanecký poměr)

Náplň práce:

Samostatnost v diagnostice a terapii v rámci funkčních poruch pohybového aparátu. Využití rázové vlny, přístrojové lymfodrenáže a širokého spektra fyzioterapeutických pomůcek jako nadstavba manuální fyzioterapie.

Požadujeme:

  • Mgr. vzdělání v oboru fyzioterapie
  • Znalost mobilizačních technik páteře a periferních kloubů (výhodou dokončený kurz)
  • Znalost vývojové kineziologie (některé z kurzů např., Brunkow, Brugger, Vojta (alespoň "A"), DNS apod. výhodou)
  • Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (tzv. Registrace)
  • Prokázání fyzioterapeutického vzdělání a teoretických i praktických znalostí při pohovoru
  • Profesionální přístup ke klientům, vstřícnost, ochota, pracovitost, osobní aktivita při provádění terapie
  • Poctivost, smysl pro přesnost / preciznost a zájem o obor

Nabízíme:

  • Velmi pěkné pracovní prostředí, vysoký standard moderního pracoviště, vybavení motivující pro kreativní práci
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Práce s motivovanými klienty, rychlejší pozitivní výsledky práce
  • Různorodou náplň práce
  • Individuální přístup k zaměstnancům
  • Osobní ohodnocení
  • Podpora průběžného vzdělávání
  • Benefity pro zaměstnance a jejich rodiné příslušníky

V případě Vašeho zájmu zasílejte, prosím, své životopisy včetně údajů o Vašem vzdělání, absolvovaných kurzech, praxi a schopnostech na email bilkova (zavináč) fyzioklinika.cz

Nabídka práce - Fyzioterapeut s magisterským vzděláním - Částečný úvazek (DPČ)

Pracovní doba: flexibilní

Forma práce: částečný úvazek (Dohoda o pracovní činnosti)

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • Znalost mobilizačních technik
  • Některé z kurzů např. BOSU, Brunkow, Brugger, Vojta (alespoň "A"), apod. výhodou
  • Tzv. „registrace“ u MZČR není podmínkou, je výhodou
  • Prokázání fyzioterapeutického vzdělání a teoretických i praktických znalostí

Nabízíme:

  • Velmi pěkné pracovní prostředí
  • Vysoký standard moderního pracoviště a klientela na úrovni

Nabídka práce/brigády pro studenty fyzioterapie

Stáhněte si aktuální leták s nabídkou:

Leták nabídka práce pro studenty FTVS UK - (PDF soubor)