Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

RODINNÁ VÝZVA 15. 9. 2019

V rámci oslav Dnů Prahy 11, pro Vás tentokrát v sobotu chystáme další Rodinnou Výzvu.

TRADIČNÍ SPORTOVNÍ AKCE PRO CELOU RODINU

Protože podporujeme zdravý pohyb a snažíme o budování sousedských a mezilidských vztahů na největším sídlišti v Praze, rozhodli jsme se již po deváté zorganizovat sportovní akci pro rodiny s dětmi. 
V rámci oslav Dnů Prahy 11, které budou probíhat na Jižním Městě od čtvrtka 12. září do neděle 15. září, pro Vás tradičně na poslední den oslav chystáme další Rodinnou Výzvu. 
Akce se bude konat v Centrálním parku Jižního Města, kde Vás rozpohybuje nespočet sportovních aktivit.
 

O jakou událost se jedná?

FYZIOklinika, jako partner ÚMČ 11 a ve spolupráci s komerčními subjekty a sportovními kluby z Jižního Města pořádá dvakrát ročně (jaro/podzim) sportovní akci pro rodiny s dětmi. Podzimní verze Rodinné výzvy proběhne v neděli 15. 9. 2019 od 10 hodin.
V tento den na ploše Centrálního parku vyrostou soutěžní stanoviště, díky kterým budete moci soutěžit o hodnotné ceny. Hlavní cenou v soutěži je tentokrát bazén, který do věnoval hobby market OBI. Kromě hlavní ceny na Vás čeká spousta dalších cen od Decathlonu, již zmiňovaného Obi a dalších partnerů a sportovních klubů, kteří nám se soutěží pomáhají. Drobnost čeká na každého, kdo splní podmínky pro účast v soutěži (viz níže) . 

Pro koho akci připravujeme?

Rodinná výzva je určena pro všechny generace, takže uvítáme děti všech věkových kategorií a dospělé až po prarodiče.
Jedinou podmínkou pro účast v soutěži je to, že v soutěžním týmu musí být alespoň jedno dítě od 3 do 13 let (včetně) a minimálně jeden dospělý.

SOUTĚŽNÍ STANOVIŠTĚ

Jaké budou soutěžní úkoly?

Na stanovištích naleznete různé taneční, balanční a další dovedností a pohybové aktivity zaměřené na rychlost, obratnost či přesnost.

Jak budeme aktivity hodnotit?

Každý tým obdrží na startu hrací kartu se svým pořadovým číslem a mapkou, podle které se pak bude orientovat mezi jednotlivými stanovišti. Letos jsme pro účely této sportovní akce vyvinuli mobilní aplikaci, do které se body získané na jednotlivých stanovištích zapisují. Díky aplikaci se eliminují možné chyby v zápisech a výrazně se zkracuje doba vyhodnocování, tedy i čekání na výsledky.
Aplikaci jsme otestovali již na květnové Rodinné výzvě a díky novým zkušenostem jsme ji zase o něco vylepšili. Nově Vám například nabídneme online sledování Vašeho průběžného pořadí i kompletní tabulky s Vašimi výsledky.

Náročnost úkolů a bodové hodnocení je přizpůsobeno věkovým kategoriím soutěžících s ohledem na děti, ale i babičky a dědečky. A mezi jednotlivými stanovištěmi se můžete pohybovat vlastním tempem, jelikož celkový čas plnění všech úkolů nehraje roli.
V případě, že je tým tvořen více členy, budete mít oproti předchozím ročníkům možnost zapojit do akce všechny členy soutěžního týmu a nikoli jen zástupce, jako tomu bylo doposud. Princip bodování zůstává stejný, tj. na každém stanovišti se započítají body nejlepšího dětského a dospělého zástupce týmu. 
Není nutné soutěžit na všech stanovištích, můžete si vybrat pouze ty, na které se cítíte a které Vás baví. Minimálně si však musíte vybrat alespoň 2/3 stanovišť, jinak nebudete zařazeni do soutěže o ceny.


      KOMPLETNÍ PRAVIDLA SOUTĚŽE NALEZNETE ZDE

 

NESOUTĚŽNÍ AKTIVITY

Na co ještě se můžete těšit?

Kromě soutěžních stanovišť pro Vás připravujeme několik doprovodných aktivit, které si můžete užít předtím, nebo poté co dosoutěžíte.

ÚČAST NA AKCI

Jaké jsou podmínky pro účast?

Abyste se mohli zúčastnit Rodinné výzvy, je třeba sestavit rodinný tým, který bude tvořen minimálně dvěma členy, vždy alespoň 1 dítě (mladší 14 let) a 1 dospělý.

Jak se přihlásit?

 • Vymyslete si jméno rodinného týmu.
 • Registrujte zdarma svůj rodinný tým na konkrétní čas.
 • Přijďte v tento čas na startovací stanoviště v Centrálním parku (stanice metra Háje či autobusová zastávka Modrá škola)
 • Užijte si zábavu při sbírání bodů.
   


      REGISTRUJTE SE ZDE

 

HARMONOGRAM AKCE:

Soutěžní aktivity

 • Začátek: 10:00 hod.
 • Poslední startující týmy: 15:00 hod.
 • Ukončení akce: 16:30 hod.
 • Vyhlášení výsledků: 16:45 hod.

Doprovodné (nesoutěžní) aktivity

 • Po celou dobu konání akce: 10:00 – 17:00 hod.

Seznam partnerů

 V odkaze níže naleznete mapu parku a všech soutěžních stanovišť spolu s našimi partnery, kterým velice děkujeme za spoluorganizaci. 

      MAPA PARKU - PARTNEŘI

 

CHCETE SE S NÁMI PODĚLIT O SVÉ NÁPADY?

Byli jste již na některé z našich akcí a napadá Vás něco, co byste na Rodinné výzvě rádi zažili? Podělte se s námi o své nápady a my se je pokusíme, pokud to bude v našich silách, do programu zařadit.
Některé z Vašich námětů a kontaktní formulář naleznete ZDE>