Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

Ohlédnutí se za Rodinnou výzvou 25. 5. 2019

V sobotu 25. 5. se konala již 8. sportovní výzva pro rodiny s dětmi pořádaná FYZIOklinikou na Jižním Městě.

Děkujeme všem, kteří se podíleli!

V sobotu 25. 5. se konala již 5. Rodinná Výzva na ploše Centrálního parku , celkově 8. sportovní výzva pro rodiny s dětmi pořádaná FYZIOklinikou na Jižním Městě. 

Rádi bychom Vám tímto poděkovali za účast, která byla opět rekordní, jak můžete vidět na grafu. Také chceme velice poděkovat spoluorganizátorům a sponzorům akce, bez kterých by se akce v takovémto rozsahu nemohla konat. 

Jak se soutěžilo?

Soutěžních stanovišť bylo tentokrát 24 a mohli jste si na nich vyzkoušet jak prověřené sportovní aktivity, tak i spoustu nových úkolů zaměřených na pohybové dovednosti. Letos jsme poprvé vyzkoušeli naší novou aplikaci na počítání bodů na stanovištích, která se ukázala jako velice efektivní. A pro příští akci pro Vás aplikaci zase o něco vylepšíme a to tak, že budete moci okamžitě ze svých mobilních telefonů sledovat Vaše průběžné pořadí.

Kromě soutěžních stanovišť jste mohli během Rodinné výzvy využít i některé nesoutěžní aktivity, jako třeba fotokoutek od společnosti FOTOLAB CEWE či netradiční výrobu müsli tyčinek, kterou pro Vás připravil obchodní řetězec Albert. Další pohybové doprovodné aktivity pro Vás připravil například DECATHLON či Aqua Sport Club.

 Video z akce pro Vás momentálně připravujeme a fotografie již brzy naleznete na naší facebookové stránce.

 

CHCETE SE S NÁMI PODĚLIT O SVÉ NÁPADY?

My jsme si akci moc užili a věříme, že i Vám se den strávený s námi líbil. Nyní budeme velice rádi za každý Váš ohlas, ať už pozitivní, který vždy potěší, ale i za jakoukoliv negativní připomínku, která nám pomůže se při dalších akcích neustále zlepšovat. A pokud Vás napadne něco, co byste na příští Rodinné Výzvě rádi zažili a dáte nám to vědět, budeme také moc rádi a třeba se nám některé Vaše nápady podaří do programu zařadit.   

Některé z Vašich námětů a kontaktní formulář naleznete ZDE >>  nebo nám napište na: kontakt@fyzioklinika.cz

 

 

 

Děkujeme Všem partnerům akce:

Akci pro Vás připravila:                                                                           Pod záštitou:

                                             

S pomocí partnerů: