Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

Rodinná výzva 25. 5. 2019

FYZIOklinika opět pořádá sportovní akci pro rodiny s dětmi. Na jarní Rodinnou výzvu se můžete těšit v sobotu 25.5. 2019.

PROGRAM PRO RODINY S DĚTMI

Centrální park na Jižním Městě v květnu opět zaplní soutěžní stanoviště s nejrůznějšími klasickými i netradičními sporty a pohybovými aktivitami.

O co se jedná?

FYZIOklinika ve spolupráci s partnery a sportovními kluby z Jižního Města pořádá dvakrát ročně (jaro/podzim) sportovní akci pro rodiny s dětmi. Na jarní Rodinnou výzvu se můžete těšit v sobotu 25.5. 2019 od 10 hodin. V tento den na ploše Centrálního parku vyrostou soutěžní stanoviště, díky kterým budete moci soutěžit o hodnotné ceny.

SOUTĚŽNÍ STANOVIŠTĚ

Jaké budou soutěžní úkoly?

V parku narazíte na stanoviště vytvořené našimi stálými partnery s úkoly jako jsou jízdy na koloběžkách, triky s fotbalovým míčem či bojové umění Taekwon-do. Na dalších stanovištích naleznete různé taneční, balanční a další dovednostní a pohybové aktivity zaměřené například na rychlost či přesnost.

Letos se nám povedlo získat několik nových partnerů, se kterými pro Vás připravíme nové soutěžní disciplíny.

Jak budeme aktivity hodnotit?

Každému rodinnému týmu bude na startu ke jménu přiděleno pořadové číslo, kterým se bude na stanovištích prokazovat. Nově máme připravenou mobilní aplikaci, do které se budou na jednotlivých stanovištích zapisovat body, díky čemuž se eliminují možné chyby v zápisech a zkrátí se doba vyhodnocování, tedy i čekání na výsledky.

Náročnost úkolů a bodové hodnocení je přizpůsobeno věkovým kategoriím soutěžících s ohledem na děti, ale i babičky a dědečky. A mezi jednotlivými stanovištěmi se můžete pohybovat vlastním tempem, jelikož celkový čas plnění všech úkolů nehraje roli.

V případě, že je tým tvořen více členy, vybírá si vždy 1 dospělého a 1 dětského zástupce, kteří je budou v daném úkolu rodinný tým reprezentovat. V rámci sbírání bodů není nutné soutěžit na všech stanovištích, ale můžete si vybrat pouze ty, na které se cítíte a které Vás baví. Minimálně si však musíte vybrat alespoň 2/3 stanovišť, jinak nebudete zařazeni do soutěže o ceny.
 

NESOUTĚŽNÍ AKTIVITY

Na co ještě se můžete těšit?

Kromě soutěžních stanovišť pro Vás připravujeme několik doprovodných aktivit, které si můžete užít předtím, nebo poté co dosoutěžíte.

 • FYZIOporadna – chcete mít jistotu, že výzvu zvládnete? Přijďte se s námi poradit o svých problémech s pohybovým aparátem, nebo se nechejte zdarma zatejpovat. 
   
 • Tvořivá dílna – už jste někdy zkoušeli vytvořit vlastní musli tyčinku? Zkušený tým z řetězce supermarketů Albert si pro Vás chystá tento netradiční doprovodný program! 
   
 • Fotokoutek – uchovejte si vzpomínku na akci v podobě rodinné fotografie. Společnost Fotolab pro Vás připravila fotokoutek, kde se může nechat každý tým vyfotit a odnést si zdarma jednu svou vytištěnou fotografii.

ÚČAST NA AKCI

Jaké jsou podmínky pro účast?

Abyste se mohli zúčastnit Rodinné výzvy, je třeba sestavit rodinný tým, který bude tvořen minimálně dvěma členy, vždy alespoň 1 dítě (mladší 14 let) a 1 dospělý.

Jak se přihlásit?

 • Vymyslete si jméno rodinného týmu.
 • Registrujte zdarma svůj rodinný tým na konkrétní čas.
 • Přijďte v tento čas na startovací stanoviště v Centrálním parku (stanice metra Háje či autobusová zastávka Modrá škola)
 • Užijte si zábavu při sbírání bodů


 

                        REGISTROVANÉ TÝMY ZDE
 

 • Registrace bude ukončena ve čtvrtek 23. 5. v 15:00.

HARMONOGRAM AKCE:

Soutěžní aktivity

 • Začátek: 10:00 hod.
 • Poslední startující týmy: 15:00 hod.
 • Ukončení akce: 16:30
 • Vyhlášení výsledků: 16:45 hod.

Doprovodné (nesoutěžní) aktivity

 • Po celou dobu konání akce: 10:00 – 16:30 hod.


CHCETE SE S NÁMI PODĚLIT O SVÉ NÁPADY?

Byli jste již na některé z našich akcí a napadá Vás něco, co byste na Rodinné výzvě rádi zažili? Podělte se s námi o své nápady a my se je pokusíme, pokud to bude v našich silách, do programu zařadit.

Některé z Vašich námětů a kontaktní formulář naleznete ZDE >>
 

 

Organizuje:                                                                                                     Pod záštitou:

                                             

Partneři: