Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Rodinná výzva 11. září 2021

Pozvání na 11. ročník sportovní akce Rodinná výzva, kterou pořádá FYZIOklinika v rámci oslav Dnů Prahy 11.

Sobota 11. září 2021
Centrální park Jižního Města
Registrace ZDARMA

Rádi se hýbete a jste soutěživý typ? Pokud jste odpověděli ano, tak bychom Vás rádi pozvali na další, již jedenáctý ročník Rodinné výzvy. Přijďte si se svou rodinou užít den plný pohybu na největší sídliště v Praze.

Akce bude tradičně probíhat v rámci oslav „Dnů Prahy 11“, které budou probíhat 10.-12. září 2021 v Centrálním parku a parku u Chodovské tvrze.

FYZIOklinika ve spolupráci s partnery a sportovními kluby Jižního Města pořádá 1 - 2x ročně (jaro/podzim) sportovní akci vhodnou pro rodiny s dětmi. V letošním roce, vzhledem k aktuální situaci týkající se COVID-19, se jarní termín akce neuskutečnil. Na Rodinnou výzvu se tedy můžete těšit 11. září 2021 od 10 hodin. Bude připraveno mnoho soutěžních stanovišť, na kterých budete soutěžit o ceny od našich partnerů.

Děláme vše pro to, aby se akce vydařila stejně jako tomu bylo v minulosti a zároveň děláme i vše pro Vaše bezpečí. U startu budeme soutěžící kontrolovat, zda splňují podmínky systému ONT a ty z Vás, kteří podmínky splňovat nebudou, zdarma ve stanu FYZIOkliniky otestujeme. Dále budou na stanovištích připraveny dezinfekční prostředky a všude kde to bude možné, se budeme snažit dezinfikovat povrchy. Vás zároveň prosíme, buďte k sobě ohleduplní.

Soutěžní stanoviště

V parku naleznete plno stanovišť, které pro Vás připraví naši stálí ale i noví partneři. Těšit se můžete tradičně na aktivity s různými druhy míčů, disciplíny zaměřené na rychlost, přesnost, rovnováhu i soustředění. 

Více informací o tom, s kým spolupracujeme a na co se těšit  > PARTNEŘI RODINNÉ VÝZVY <

Jak budeme aktivity hodnotit?

Každý rodinný tým dostane na startu ke jménu přidělené pořadové číslo, kterým se bude na stanovištích prokazovat. Máme k dispozici vlastní mobilní aplikaci, do které se zapisují body získané na stanovištích a zároveň je možné sledovat průběžné i finální pořadí všech zúčastněných.

Náročnost úkolů a bodové vyhodnocení je přizpůsobeno věkovým kategoriím soutěžících s ohledem na děti, ale i starší dospělé. Plnění úkolů není nijak omezeno časem, tudíž se mezi jednotlivými stanovišti můžete pohybovat svým tempem.

V případě, že je tým tvořen více členy, pro reprezentaci se vybírá vždy 1 dospělý a 1 dětský zástupce. Není nutné, abyste soutěžili na všech stanovištích, ale pro zařazení do soutěže bude nutné splnit určitý počet stanovišť. Přesná pravidla budou vyvěšena na místě a zapsaná na Vaší “Hrací kartě”, kterou na startu obdržíte.

Účast na akci

Jaké jsou podmínky pro účast?

Pro účast v Rodinné výzvě je třeba sestavit rodinný tým, který bude složen minimálně ze 2 členů – vždy alespoň 1 dítě (3 - 14 let) a 1 dospělý (15 let a více). Na akci můžete přijít i s mladšími dětmi a vyzkoušet si některé z aktivit nesoutěžně.

Jak se přihlásit?

  • Vymyslete si jméno rodinného týmu
  • Registrujte zdarma svůj rodinný tým na konkrétní čas
  • Dostavte se v tento čas na startovací stanoviště (uprostřed Centrálního parku)
  • Užijte si zábavu při sbírání bodů :-)

REGISTRUJTE SVŮJ TÝM

Harmonogram akce

Rodinná výzva - soutěž rodinných týmů

  • Začátek: 10:00
  • Poslední startující týmy: 15:00
  • Ukončení soutěže: 16:45
  • Vyhlášení výsledků: 17:00

Doprovodný program

  • Ukázkové lekce Strolleringu, cvičení pro maminky s kočárky - lekce u stánku VZP v 11:00, 14:00 a 16:00Registrace na lekce Strolleringu: veronika.novakova@rha.cz
  • Nesoutěžní aktivity 10:00 - 17:00 – novinky pro děti se speciálními potřebami, workshopy, chill out zóna, nábory do sportovních klubů, prodejní stánky a občerstvení.