Cvičení dětí ve školce

25. únor. 2015

Velký úspěch zaznamenala další akce naší FYZIOkliniky, která proběhla v mateřské školce na Jižním Městě. Jednalo se o zdravotní a kompenzační cvičení s dětmi.

Mohli si vyzkoušet různá cvičení na gymnastických míčích, Bosu a dalších balančních podložkách. V rámci této akce měly děti prostor pro jednu ze svých důležitých potřeb využití velkého množství své energie, mohly volně skákat, lézt, cvičit, hýbat se a to vše přirozeným a zdravým způsobem. Na závěr si mohli i navzájem na sobě v kroužku vyzkoušet masážní techniku pomocí míčku s bodlinkami, tzv. ježka.

Tuto akci přijali děti s velkou radostí a nadšením a bylo vidět, že je to opravdu baví. Co je také krásnějšího než pohled na šťastné a bezstarostné děti. Proto se snažíme pořádat co nejvíce takových vydařených akcí.

 Cvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školkaCvičení školka   Cvičení školkaCvičení školka

Reference
FYZIOklinika Firma roku