Edukativní exkurze dětí z předškolního ročníku školky na Praze 11 ve FYZIOklinice

02. červenec. 2014

Edukativní exkurze pro dětiPro školky, které mají zájem organizujeme v našem centru edukativní exkurze pro uzavřené skupiny předškolních dětí na různá témata. Pestrý program sestavujeme podle věkové skupiny dětí. Tyto akce jsou velmi dobře hodnoceny jak pedagogy, dětmi, tak i jejich rodiči.

Dne 26. 6. 2014 se u nás například uskutečnila exkurze z mateřské školy na Jižním Městě. V rámci našeho programu si děti mohly přímo samy na sobě zkusit celou řadu metod používaných ve fyzioterapii. Dále se od zkušených fyzioterapeutů dozvěděly mnoho nových poznatků o svém těle, například z čeho se skládá, k čemu slouží a jak funguje pomocí různých připravených materiálů a dokonce i modelu kostry v životní velikosti. Dětem bylo také ukázáno, jak fungují různé přístroje a techniky používané ve FYZIOklinice, mezi něž například patří rázová vlna, posturomed, aplikační tapy a nejrůznější vybavení pro fyzioterapeutická a skupinová cvičení. Dětem byl velmi blízký přístup předávání informací prostřednictvím názorných ukázek vhodnou formou vzhledem k jejich věku. Podařilo se nám tedy metodou interaktivní přednášky plně upoutat jejich pozornost a poskytnout jim i vlastní prostor pro jejich zvídavé otázky.

 Pokud se chcete i Vy zúčastnit podobné exkurze, dejte nám vědět o svém zájmu. Prosíme o zarezervování termínu v dostatečném předstihu vzhledem k tomu, že naše kapacita poskytovat tuto vzdělávací službu je časově i prostorově omezená. Jednou měsíčně pořádáme tuto akci zdarma. Častější termíny jsou již placené. Cena služby je k dispozici na vyžádání u manažera FYZIOkliniky.

 

kontaktní formulář

Vyplňte své jméno
Vyplňte své příjmení
Zadejte platný e-mail
Zvolte kraj
Napište vzkaz
Potvrďte, že jste člověk.
Reference
FYZIOklinika Firma roku