FYZIOklinika firmou roku 2017 v Praze

20. říjen. 2017

O soutěži

Cena Hospodářských novin Firma roku 2017 patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. V hodnocení dosahuje maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku. Soutěž je určena firmám v České republice, které působí alespoň 2 roky, podnikají podle platných zákonů a jejichž obrat nepřesahuje hranici 1,5 mld. Kč.

Finalisté krajského kola v soutěži Firma roku 2017 odpovídají na stručné otázky, charakterizují svou firmu a také popisují svůj podnikatelský příběh.

Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem. Scóring vypočítává specializovaný software na základě rentability vlastního kapitálu a aktiv, běžné likvidity, pohotové likvidity a celkové zadluženosti, ale i její struktury, obrátky aktiv z tržeb, provozní marže a produktivity práce.

V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů. Pro každé regionální kolo je určeno 10 firem, které dopadly nejlépe v hodnocení finančních ukazatelů. Pořadí firem v jednotlivých krajích pak určuje odborná porota.

Náš úspěch

Ze všech přihlášených Pražských firem jsme byli nominováni mezi finalisty krajského kola a díky naší obsáhlé činnosti jsme se umístili na 1. místě a převzali tak cenu Firmy roku 2017 pro hlavní město Prahu.

 CL Firma roku   

 

Porotci při rozhodování kladně hodnotili především:

 • Neustálý růst společnosti a inovativní přístup k využívání nejmodernějších technologií ve fyzioterapii,
 • nabídku všech našich dostupných manuálních metod, pomůcek a fyzikálních technik,
 • pomoc klientům ještě před jejich návštěvou díky našim návodům na cvičení ulevující od bolesti,
 • domácí návody na cvičení „šité na míru“ každému klientovi po terapii,
 • FYZIOklinikou vyvinutou kombinaci manuální terapie a nejmodernější technologie fokusované rázové vlny,
 • nabídka canisterapie za pomocí vlastního certifikovaného psa,
 • nový připravovaný unikátní koncept posílení středu těla s pomocí moderní technologie 3D virtuální reality,
 • příjemné a nadstandardní prostředí v prostorách FYZIOkliniky,
 • webové stránky s návody na cvičení a články o zdraví v českém i anglickém jazyce,
 • pomoc profesionálním sportovcům po celou dobu jejich kariéry,
 • pravidelnou organizaci sportovních akcí pro veřejnost i pro rekreační sportovce v Praze,
 • organizování vzdělávacích programů pro školky a školy,
 • organizování individuálních diagnostik a skupinových cvičení pro sportující mládež v místních klubech,
 • a neposlední řadě i aktuální start projektu moderní léčby zvířat (s pomocí fokusované rázové vlny).

Člen poroty Lukáš Krupička z Vodafone Czech Republic zhodnotil svou volbu slovy: „Vítězná firma se věnuje zdraví prospěšným aktivitám, pomáhá lidem vrátit se ke své práci a zálibám. Jde technologicky velmi dopředu a představuje ve svém oboru nejnovější trendy.“

Dopředu nás žene především snaha o spokojeného zákazníka, a proto patří dík i Vám, našim klientům, za to, že požadujete jen ty nejlepší služby.

Do celorepublikového finále soutěže Firma roku 2017, které se bude konat v listopadu, postupuje 14 vítězů krajských kol. Vítěze finálového kola určí celostátní porota. Představitelé vítězných firem ze všech krajů se osobně představují před odbornou porotou. Ve finálovém kole záleží čistě na schopnostech firem se prezentovat, na tom, jak se orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí.

Napsali o nás:

Vše o Rázové vlně
Reference