FYZIOklinika ve Snídani s Novou

29. říjen. 2014

Natáčení Snídaně s NovouVe středu dne 29. 10.2014 přijala naše FYZIOklinika fyzioterapie pozvání do známého lifestylového a zpravodajského pořadu televize Nova s názvem Snídaně s Novou - "Na vlastní kůži". Byli jsme požádáni, abychom divákům ukázali, jak probíhá terapie u nás v centru. Natáčení proběhlo přímo v prostorách FYZIOkliniky, kde byli diváci seznámeni s příjemným prostředím, ve kterém fyzioterapeuté s klienty pracují.

Pro natáčení pořadu jsme vybrali našeho klienta s bolestí ramene. Vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková zde vysvětlovala a názorně předvedla základní metody, techniky a služby jež jsou klientům poskytovány a které mohou být prospěšné i pro Vás. Jednalo se primárně o komplexní fyzioterapeutickou diagnostiku těla, aby se případně zjistilo, jakými problémy vyšetřovaný trpí. Dále byla divákům ukázána metoda vyšetření pomocí ultrazvuku a aplikace Fokusované rázové vlny (ESWT). Mgr. Bílková nastínila také postup při provádění klasického rehabilitačního fyzioterapeutického cvičení s figurantem na lehátku, Natáčení Snídaně s Novouale také v tělocvičně s použitím speciálních cvičebních pomůcek.

Jsme rádi, že jsme mohli veřejnosti poodhalit něco málo z tajů fyzioterapie a objasnit, co vše musí takový fyzioterapeut zvládat a vědět. Posuďte sami. Není to kromě tvrdé píle a dřiny také dar shůry? Nejen že musí mít v hlavě, ale musí mít to „něco“ i v rukou, protože to je jeho ozdravovací nástroj. V pořadu jste mohli mimo jiné vidět práci s diagnostikou pomocí ultrazvuku a také nejmodernější přístrojovou léčbu rázovou vlnou, která je unikátní v celosvětovém měřítku a my jsme hrdí, že ji máme právě u nás!

Neváhejte proto kontaktovat naše pracoviště, kde se vynasnažíme, aby Vám byla poskytnuta co nejefektivnější úleva od Vašich obtíží.

Podívejte se jak probíhá terapie v našem centru. ZDE

Vše o Rázové vlně
Reference