Natáčení televize Barrandov ve FYZIOklinice

05. srpen. 2015

Natáčení televize BarrandovV pondělí dne 3. 8. 2015 bylo naše centrum fyzioterapeutické péče FYZIOklinika součástí natáčení do zpravodajského pořadu televize Barrandov. Byli jsme požádáni, aby naše vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková promluvila k divákům na téma: Jak změny a výkyvy počasí ovlivňují naše zdraví. Zejména s příchodem vlhkého a studeného klimatu pociťují lidé často zhoršení svého zdravotního stavu a problémů pohybového aparátu. Jedná se nejčastěji o bolest kloubů. Především lidé trpící revmatem a artrózou tyto změny velmi intenzivně zaznamenávají. Lidé inklinující k bolestem hlavy a migrénám zase špatně snášejí kolísání tlaku. A nejen to, mnoho dalších skupin lidí náchylných k různým zdravotním problémům často těžce nesou náhlé změny počasí. Jde o kardiaky a lidi s vysokým krevním tlakem.

Natáčení proběhlo přímo v prostorách FYZIOkliniky. V rámci natáčení byly vysvětleny a pro lepší představivost na modelu kostlivce názorně ukázány zvlášť náchylné oblasti lidského těla na změny klimatu.
Jsme rádi, že jsme mohli veřejnosti připomenout a upozornit na velmi známé, avšak stále velmi aktuální téma, s jehož problémy k nám na FYZIOkliniku neustále dochází velké množství klientů.

Máte také problémy s Vaším pohybovým aparátem? Trpíte akutními nepříjemnými bolestmi či stále se opakujícími chronickými problémy? Neváhejte proto kontaktovat naše pracoviště, kde Vám poradíme, zodpovíme Vaše otázky a na základě vstupní diagnostické prohlídky pomocí specializovaných moderních přístrojů, metod a technik navrhneme nejvhodnější léčbu přímo Vám na míru. Můžeme Vám pomoci jednak klasickou fyzioterapií, rehabilitačním či cvičením i masážemi. Naše pracoviště je vybaveno také nejmodernějšími přístroji pro léčbu Rázovou vlnou, která je unikátní v celosvětovém měřítku a my jsme hrdí, že ji máme právě u nás! Podle typu problému používáme jak Rázovou vlnu Radiální, tak Fokusovanou. Vynasnažíme se, poskytnout Vám maximální empatickou péči a co nejefektivnější a rychlou úlevu od Vašich obtíží.

Vše o Rázové vlně
Reference