Rodinná výzva 16. 9. 2018

05. červen. 2018

Tradiční pohybová soutěž pro rodiny s dětmi v Centrálním Parku Jižního Města.

rodina

Milí rodiče, v rámci oslav Dnů Prahy 11 pro Vás opět připravujeme ve spolupráci s Úřadem Prahy 11 a jihoměstskými sportovními kluby oblíbený sportovní den.

Kdy a kde?

V neděli 16. září: 10:00 – 17:00 v Centrálním parku (start se nachází blíže ke stanici metro “Háje”, autobusová zastávka “Modrá škola”).

Jaké budou soutěžní úkoly?

Tradičně se můžete těšit na jízdu na koloběžkách, opičí dráhu, střelbu na branku, lukostřelbu, překážkový běh, slackline, hod na koš, házení kroužků na kužely, bojové umění taekwon-do a mnoho dalších soutěžních i nesoutěžních disciplín.

O co v soutěžení půjde?

Rodinný tým získá na startu kartičku, do které mu budou na jednotlivých stanovištích zapisovat organizátoři body za splněné úkoly. V rámci sbírání bodů není nutné soutěžit na všech stanovištích, ale vybrat si z těch, u kterých se cítíte “pevněji v kramflecích”. Pohybovat se mezi jednotlivými stanovištěmi můžete vlastním tempem, protože celkový čas plnění všech úkolů nehraje roli. Ihned po odevzdání soutěžní kartičky obdrží děti diplomy za účast a rodinné týmy, které se předem registrovali dostanou batůžek s drobnými cenami. Na závěr celého odpoledne proběhne vyhlášení hlavních cen sponzorů. Můžete se tedy vrátit dodatečně nebo vyslat pro výhru zástupce rodinného týmu.

Kdo soutěží?

Soutěžní tým tvoří vždy alespoň 1 dítě a 1 dospělý. Snahou organizátorů je podpora aktivně stráveného volného času celé rodiny. Náročnost úkolů a bodové hodnocení je přizpůsobeno věkovým kategoriím soutěžících s ohledem na děti, stejně jako babičky a dědečky. V případě, že je tým tvořen více členy, vybírá si vždy 1 dospělého a 1 dětského zástupce, kteří je budou v daném úkolu reprezentovat.

Jak se rodinné výzvy zúčastnit?

 • Vymyslete si jméno rodinného týmu.
 • Registrujte zdarma svůj rodinný tým na konkrétní čas.
 • Přijďte v tento čas na startovací stanoviště.
 • Užijte si zábavu při sbírání razítek a bodů.

Občerstvení a hygiena v průběhu konání akce:

Po zkušenostech z minulých ročníků a s ohledem na rostoucí počet návštěvníků bude v místě konání zajištěno základní občerstvení, především pak prodej nápojů. Doporučujeme přibalit dětem do batůžků dle vlastního uvážení svačinu. Splnění úkolů na všech soutěžních stanovištích může trvat 1-2,5 hodiny.
Na straně metra Háje budou umístěny mobilní toalety, které mohou účastníci bezplatně využívat.

HARMONOGRAM AKCE:

Soutěžní aktivity

 • Začátek: 10:00 hod.
 • Poslední startující týmy: 15:00 hod.
 • Odevzdání karet: do 16:30 hod.
 • Vyhlášení výsledků: 17:00 hod.

Doprovodné (nesoutěžní) aktivity

 • 10:00 – 17:00 hod.

Na co ještě se můžete těšit?

Chcete mít jistotu, že je Váš pohybový aparát připraven na výzvu? Využijte zdarma FYZIOporadnu a nechte se zatejpovat.
Sesbírali jste všechna razítka nebo si potřebujete oddechnout? Navštivte relax zónu, kde se můžete bavit „nesoutěžně“.

Chcete se s námi podělit o své nápady?

Byli jste již na některé z našich akcí a napadá Vás něco, co byste na Rodinné výzvě rádi zažili? Podělte se s námi o své nápady a my se je pokusíme, pokud to bude v našich silách, do programu zařadit.

Některé z Vašich námětů a kontaktní formulář naleznete ZDE >>

Registrujte svůj rodinný tým

 • Registrace ukončena.
 • Pokud jste se nestihli registrovat, můžete se zkusit přihlásit přímo na místě.
Vše o Rázové vlně
Reference