Víkend na téma virtuální realita

10. leden. 2018

Dne 9. ledna 2018 vysílala televize Nova reportáž s naší vedoucí fyzioterapeutkou Mgr. Ivou Bílkovou v pořadu Víkend. Reportáž byla natáčena přímo ve FYZIOklinice a to na téma Virtuální realita. Toto téma si vybrala televize cíleně vzhledem k zájmu o Virtuální realitu a zkušenosti FYZIOkliniky s ní.

Zajímá Vás, v jakých odvětvích se virtuální realita využívá? Ve FYZIOklinice využíváme virtuální realitu k posilování hlubokého stabilizačního systému, ale tzv. rozšířená realita je již všude kolem nás a využívá se například v lékařství či v technických oborech. Vypadá to, že to nebude trvat příliš dlouho a brzy začne být virtuální realita naprosto běžnou věcí, kterou bude využívat každý z nás například při nakupování. Podívejte se na reportáž z pořadu Víkend, která je věnována právě 3D virtuální realitě. vr vikend   vikend
 Fotografie z natáčení pořadu Víkend


V případě problémů, a to nejen pohybového aparátu, neváhejte kontaktovat naše centrum fyzioterapeutické péče, kde se vynasnažíme poskytnout Vám i Vašim dětem co nejefektivnější péči a úlevu od obtíží.

Vše o Rázové vlně
Reference