Nabídka dárkových poukazů

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší z naší nabídky. Darujte svým blízkým originální dárky, které jinde nezískáte.
Máte i přes naši následující nabídku jiné speciální přání? Kontaktujte nás, prosím.
Platnost poukazu je 6 měsíců.

Dárkové poukazy Vám doručíme poštou.
Pokud poukaz pořizujete na poslední chvíli, kontaktujte nás prosím telefonicky, je třeba jej vyzvednout u nás ve FYZIOklinice.

 

Hloubková vibrační masáž

Hloubková vibrační masáž

Rozsah: 2x 30min

Obsahuje:

 • Velmi intenzivní příjemnou 30 min kontinuální masáž.
 • Aplikujeme patentovanou vibrační hlavicí z vývoje švýcarských specialistů na zdravotní techniku.
 • V České republice se jedná o neobvyklou službu.

Komu darovat? Tomu, kdo má rád "Deep Tissue" masáž (intenzivní masáž hlubokých vrstev svalů). Tomu, kdo rád experimentuje v masážích. Komu nestačí standardní síla přítlaku masáže, kterou jsou maséři obvykle schopni vyvinout. Konečně něco pořádného i pro silnější postavy!

Cena poukazu: 1000 Kč                                                               Koupit

 

Regenerační masáž  s hloubkovou vibrační masáží

Regenerační masáž s hloubkovou vibrační masáží

Rozsah: 1 návštěva (délka 60min)

Obsahuje:

 • Regenerační a sportovní masáž
 • Příjemná 60 min klasická regenerační a sportovní masáž prokládaná velmi intenzivní masáží patentovanou vibrační hlavicí V-Actor z vývoje švýcarských specialistů na zdravotní techniku STORZ MEDICAL.
 • Originální kombinace velmi efektivní relaxační masáže, která se nikde jinde v ČR neposkytuje.

Komu darovat? Tomu, kdo má rád "Deep Tissue" masáž (intenzivní masáž hlubokých vrstev svalů).. Tomu, kdo rád experimentuje v masážích. Komu nestačí standardní síla přítlaku masáže, kterou jsou maséři obvykle schopni vyvinout.

Cena poukazu: 900 Kč                                                                      Koupit

 

MASÁŽ dle vlastního výběru

Masáž dle vlastního výběru

Rozsah: 2 návštěvy (každá o délce 60 min)

Obsahuje: 

 • Regenerační a sportovní masáž, Relaxační masáž, Reflexní masáž, Masáž lávovými kameny atd. dle naší aktuální nabídky na internetu
 • Voda či čaj dle vvlastní volby

Komu darovat?  Tomu, kdo rád relaxuje při masážích. Jde o univerzální dárek, který ocení úplně každý...

Cena poukazu: 1.500kč                                                                    Koupit

 

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž

Rozsah: 2 návštěvy (délka každé terapie 60 minut)

Obsahuje: 

 • Manuální drenáž lymfatického systému zkušenou terapeutkou.

Komu darovat? Pro všechny s otoky končetin, pro ženy trpící celulitidou, po úrazech dolních končetin a páteře, pro mobilizaci imunitního systému, pro sportovně aktivní lidi, ženám po operaci prsů, gynekologických operacích nebo porodu, a další.

Cena poukazu: 1.800kč                                                                    Koupit

 

2x Fyzioterapie All-Inclusive

IMG 1806Rozsah: 2 návštěvy (délka každé návštěvy 60 minut) 

Obsahuje: 

 • Rozbor pohybového aparátu, diagnostika vedoucí ke zjištění příčiny potíží nebo bolestí (kineziologický rozbor, diagnostika na podoskopu, v případě potřeby diagnostický ultrazvuk)
 • Manuální mobilizace, neomezené radiální rázové vlny, taping a vše ostatní ze služby Fyzioterapie All-inclusive.
 • Takto rozsáhlou službu nedostanete nikde v ČR.

Komu darovat? Pro toho, kdo chce rychle zmírnit bolest pohybového aparátu bez léků nebo injekcí.

Cena poukazu: 3.300 kč                                                           Koupit

 

Balíček 6x Fokusovaná rázová vlna

Fokusovaná rázová vlnaRozsah: 6 komplexních ošetření daného bolestivého segmentu těla (délka každé terapie přibližně 25 min).

Obsahuje:

 • Ošetření nejmodernější Fokusovanou Rázovou vlnou v ČR
 • Uvolnění okolních svalových partií Radiální Rázovou vlnou
 • Hloubková vibrační masáž V-Actor
 • Taping(kinesiotaping nebo pevný taping dle potřeby)
 • Takto rozsáhlou službu nedostanete nikde v ČR.

Komu darovat? Při bolestech kloubů (koleno, kyčel, zmrzlé rameno, loket, drobné klouby ruky, ..). Léčba vbočeného palce, patní ostruhy, po zlomeninách, nebo jiných potíží (pokud si nejste jisti zda-li je vhodná tato terapie pro vámi obdarovaného, rádi vám poradíme, kontaktujte nás)

Cena poukazu: 9.000 kč                                                                      Koupit

 

Proti-bolestivý balíček - STANDARD

Radiální Rázová vlnaRozsah: Fyzioterapie s neomezeným počtem Radiálních rázových vln pro uvolnění bolestivého napětí svalů. Ošetření nejmodernější Fokusovanou Rázovou vlnou v ČR pro urychlení hojení kostí po zlemenichách, nebo poškozených vazů, kloubních pouzder nebo šlach po úrazech. Vhodné i pro zlomeniny řešené operační technikou (včetně kovových zevních i vnitřních fixátorů), po TEP operacích apod. Část tohoto balíčku je unikátní služba v ČR dostupná pouze ve FYZIOklilnice.

Obsahuje:

 • 2x 60 minut Fyzioterapie All-Inclusive (fyzioterapie s neomezenou Radiální rázovou vlnou)
 • 2x aplikace Fokusované rázové vlny
 • 2x 60 minut - Skupinového cvičení dle aktuální nabídky pro malý počet cvičenců s odborným vedením (Joga, Bosu, Jungle,..)

Komu darovat? Nejlepší a unikátní kombinace FYZIO služby pro rychlý návrat do života po úrazech kloubů, zlomeninách i operací kostí.

Cena poukazu: 4.500. kč                                                                   Koupit

 

Proti-bolestivý balíček - EXCLUSIVE

Fokusovaná Rázová vlna

Rozsah: Fyzioterapie s neomezeným počtem Radiálních rázových vln pro uvolnění bolestivého napětí svalů. Ošetření nejmodernější Fokusovanou Rázovou vlnou v ČR pro urychlení hojení kostí po zlemenichách, nebo poškozených vazů, kloubních pouzder nebo šlach po úrazech. Vhodné i pro zlomeniny řešené operační technikou (kovový zevní fixátor) nebo i po TEP operacích. Část tohoto balíčku je unikátní služba v ČR dostupná pouze ve FYZIOklilnice.

Obsahuje:

 • 4x 60 minut Fyzioterapie All-Inclusive (fyzioterapie s neomezenou Radiální rázovou vlnou)
 • 4x aplikace Fokusované rázové vlny
 • 4x 60 minut - Skupinového cvičení dle aktuální nabídky pro malý počet cvičenců s odborným vedením (Joga, Bosu, Jungle,..)

Komu darovat? Nejlepší a unikátní kombinace FYZIO služby pro rychlý návrat do života po úrazech kloubů, zlomeninách i operací kostí.

Cena poukazu: 9.000 kč                                                                  Koupit

 

FYZIO a RELAX balíček - STANDARD

Fyzio a relax balíček - standardRozsah: Kombinace 2 hodin masáží dle vlastního výběru, 2 lekcí skupinových cvičení dle vlastního výběru a 2 hodin klasické fyzioterapie (práce se svaly, mobilizace obratlů, žeber, postavení pánve, cvičení). V rámci balíčku dojde nejen k rychlému zmírnění nebo odstranění bolestí na začátku léčby, ale díky cvičení pod odborným dohledem docílíte dlouhodobého efektu.

Obsahuje: 

 • 2x 60 minut - Diagnostika a manuální fyzioterapie
 • 2x 60 minut - Masáž dle vlastního výběru
 • 2x 60 minut - Skupinové cvičení dle aktuální nabídky pro malý počet cvičenců s odborným vedením (Joga, Bosu, Jungle,..)

Komu darovat? Například při dlouhodobých bolestech hlavy způsobených neřešenou blokádou krční páteře, dlouhodobých bolestí kolen, bederní páteře, příčné klenby nohou, a dalších potíží.

Cena poukazu: 3.400 kč                                                              Koupit

 

FYZIO a RELAX balíček - EXCLUSIVE

Fyzio a relax balíček - exclusiveRozsah: Kombinace 2 hodin masáží, 2 lekcí skupinových cvičení dle vlastního výběru a 2 hodin Fyzioterapie All Inclusive (práce se svaly, mobilizace obratlů, žeber, postavení pánve, cvičení) + neomezený počet Radiální rázových vln na svaly, které nalezneme ve vysokém napětí, 2 ošetření nejmodernější Fokusovanou Rázovou vlnou v ČR pro urychlení hojení kostí po zlemenichách, nebo poškozených vazů, kloubních pouzder nebo šlach po úrazech, nebo tam kde máte problém s dlouhodobou bolestí. V rámci terapie dojde nejen k rychlému zmírnění nebo odstranění bolestí na začátku léčby, ale díky cvičení pod odborným dohledem docílíte dlouhodobého efektu. Část tohoto balíčku je unikátní služba v ČR dostupná pouze ve FYZIOklinice.

Obsahuje:

 • 2x 60 minut - Fyzioterapie All-Inclusive (fyzioterapie s neomezenou aplikací Radiální rázové vlny)
 • 2x aplikace Fokusované Rázové vlny 
 • 2x 60 minut - Masáž dle vlastního výběru
 • 2x 60 minut - Skupinové cvičení dle aktuální nabídky pro malý počet cvičenců s odborným vedením (Joga, Bosu, Jungle,..)

Komu darovat? Například při dlouhodobých bolestech hlavy způsobených neřešenou blokádou krční páteře, dlouhodobých bolestí kolen, bederní páteře, příčné klenby nohou, a dalších potíží.

Cena poukazu 6.000 kč                                                         Koupit

 

FYZIO a RELAX balíček - RODINA

Fyzio a relax balíček - rodinaRozsah: Široká kombinace masáží, lekcí skupinových cvičení dle vlastního výběru, hodin Fyzioterapie pro děti (diagnostika psychomotorického vývoje kojenců a batolat, diagnostika a terapie pohybového aparátu dětí) a hodin Fyzioterapie All Inclusive (práce se svaly, mobilizace obratlů, žeber, postavení pánve, cvičení) + neomezený počet Radiální rázových vln na svaly, které nalezneme ve vysokém napětí. V rámci balíčku dojde nejen k rychlému zmírnění nebo odstranění bolestí na začátku léčby, ale díky cvičení pod odborným dohledem docílíte dlouhodobého efektu. Zároveň si můžete dopřát i regenerační nebo relaxační masáže. Část tohoto balíčku je unikátní služba v ČR dostupná pouze ve FYZIOklilnice.

Obsahuje: 

 • 4 x 60 minut - Fyzoterapie All-Inclusive (fyzioterapie s neomezenou aplikací Radiální rázové vlny)
 • 4 x 45 minut - Fyzioterapie pro děti
 • 4 x 60 minut - Masáž dle vlastního výběru
 • 8 x 60 minut - Skupinové cvičení dle aktuální nabídky pro malý počet cvičenců s odborným vedením (Joga, Bosu, Jungle,..)

Komu darovat? Pro tatínky kteří mají drobné pohybové potíže, protože sedí dlouho v práci u počítače, pro maminky které mají nedostatek pohybové aktivity, a pro jejich děti u kterých si chtějí být jisti se správným vývojem jejich pohybového aparátu.

Cena poukazu: 11.400 kč                                                      Koupit

 

FYZIO a RELAX balíček - SENIOR

Fyzio a relax balíček - seniorRozsah: Kombinace 4 hodin masáží, 2 aplikací Fokusované rázové vlny a 2 hodin Fyzioterapie All Inclusive (práce se svaly, mobilizace obratlů, žeber, postavení pánve, cvičení) + neomezený počet Radiální rázových vln na svaly, které nalezneme ve vysokém napětí. V rámci terapie dojde nejen k rychlému zmírnění nebo odstranění bolestí na začátku léčby, ale díky cvičení pod odborným dohledem docílíte dlouhodobého efektu. Část tohoto balíčku je unikátní služba v ČR dostupná pouze ve FYZIOklinice.

Obsahuje: 

 

Komu darovat? Tato kombinace je oblíbeným mixem služeb našich starších klientů. Kombinace pomáhá zmírnit bolest kloubů a páteře.

Cena poukazu: 7.200 kč                                                        Koupit

chcete se léčit zdarma