Fyzio & Jóga

Cl jogakoup2Chcete si zdravě zacvičit? Protáhnout se po celodenním sezení v práci? Obtěžuje Vás tlak či bolest páteře nebo kloubů? Máte chuť začít pracovat na svém držení těla? Přijďte mezi nás. Naše Fyzio & Joga cvičení Vám navodí dobrý pocit a správné držení těla.

V ČEM JSME JINÍ?

  • Hodiny vede zkušený vysokoškolsky vzdělaný fyzioterapeut, který dbá na správné provedení jednotlivých cviků. Volí cviky tak, aby jste si zlepšili správné držení těla, přičemž máte možnost cvičit s pomůckami pro aktivitu hlubokého stabilizačního systému (tzv. Core systém)  jako je Posturomed či PropriomedFlowinJungle nebo Bosu.
  • Cl jogakoup3Vyžíváme znalostí z neurofyziologie (řízení pohybových programů z Centrální nervové soustavy - mozku a míchy) a využíváme při cvičení techniky na neurofyziologickém podkladě. Cvičit budete tedy např. Dynamickou neuromuskulární stabilizaciSenzomotorickou stabilizaci s labilními pomůckami, čeká vás cvičení s TheraBandem dle Dr. Aloise Brüggera a mnohé další.
  • Do hodin jsou zařazeny i cviky Ludmily Mojžíšové, která původně vypracovala sestavy pro sportovce s bolestmi zad a posléze byla metoda přejata pro funkční sterilitu žen a mužů.
  • V hodinách si zacvičíte i některé asány z jógy, které stimulují aktivitu vnitřních orgánů a zvyšují rozsah páteře a kloubní pohyblivosti.
  • Na konci každé lekce bývá relaxace pro snížení mentálního i fyzického zatížení organismu.

Přijďte mezi nás a odpočiňte si při zdravém cvičení!

KDO HODINY VEDE?

Fyzio & Jóga cvičení u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuté, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

Při cvičeních se vždy důkladně protáhneteZaktivujete svaly, které přes den běžně nepoužíváte a přitom jejich aktivita je nutná pro zdravou funkci vnitřních orgánů, kloubů a páteře. Největší důraz je kladen na aktivitu Hlubokého stabilizačního systému a na nevhodné pohybové vzory, které přeťěžují až ničí celý kostěný, kloubní a svalový aparát.

PRO KOHO JE CVIČENÍ VHODNÉ?

  • Kdo se chce zdravě hýbat
  • Kdo má bolesti pohybového aparátu
  • Kdo chce podpořit nebo navázat na Fyzioterapeutickou léčbu.

V tuto chvíli nemáme na našem pracovišti terapeuta, který by toto cvičení nabízel. Z tohoto důvodu není nyní možné se objednat. Vyzkoušejte některé jiné z nabízených skupinových cvičení

Vyzva
Sleva
Nabídka léčby
Články o zdraví
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně