Stretching & Core

Přijďte si ráno protáhnout tělo, zacvičit si a nastartovat svůj den s námi!


clprotahovani jogaPokud se cítíte po ránu ztuhlí a jen těžko se dostáváte do "rytmu" každodenního života, není nic lepšího, než nastartovat energii na celý den ranním cvičením! U nás můžete využít ranní hodiny cvičení v malé skupině, kdy pod vedením a kontrolou zkušeného fyzioterapeuta pomalu a postupně své tělo připravíte k celodenní aktivitě.

Co mohu očekávat?

Můžete se těšit na příjemný strečink, který uvolní Vaše tělo a ztuhlé klouby od hlavy až k patě. A core cvičení s různými pomůckami, které postupně rozehřeje a posílí i ty nejhlubší svaly. Vaše tělo tak bude připravené lépe zvládnout, co Vás přes den čeká. Budete pohyblivější a díky core cvičení také pevnější a zdravější. Budete se cítit prostě skvěle a to se odrazí i na Vaší psychice. Není lepší způsob, jak začít den, než s pohybem a s úsměvem.

Pro koho je cvičení vhodné?

Lekce je otevřena pro každého, kdo netrpí akutní bolestí či úrazem.

Co mám mít s sebou?

Příjemné sportovní oblečení, (spíše třičtvrťáky nebo kraťasy), cvičení probíhá na boso, nebo v protiskluzových ponožkách. Uzavíratelnou láhev s vodou. Menší ručník.

A chuť si zacvičit! :-)

KDO HODINY VEDE?

Strečink & Core cvičení u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuti, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.


Přijďte s námi protáhnout tělo i Vy! Těšíme se na Vás a Vaše přátele.

Nabídka léčby
Dárkové poukazy