Tchaj - Ťi - Čchuan

Jedná se o staré číské bojové umění, které si udrželo tradici až do dnešní doby. Obecně se tento druh bojového umění cvičí pro duševní i fyzické zdraví a v Číně je velice rozšířené. Můžete tak potkávat Číňany od útlého dětství až po kmety cvičící jednotlivě či s přáteli v parcích.

V našich podmínkách je známější pod zjednodušeným názvem Tajči.

Tchaj-ťi-čchuan uvolňuje každodenní stres a je znám svým pozitivním účinkem jako prevence některých onemocnění. Pravidelné cvičení např. zpomaluje řídnutí kostí (osteoporóza), zabraňuje usazování tuku v krvi (hyperlipidémie), má pozitivní účinek na kardio-vaskulární systém, má vliv na správnou funkci mozku a pravidelné cvičení i zlepšuje celkovou koordinaci pohybu.

Lektor

Ing. Luděk Preiszler, Ph.D.

Chcete se zeptat?

Požadované pole
Požadované pole
Požadované pole
Změnit obrázek
Opište prosím čísla z obrázku

Při studiu na Strojní fakultě ČVUT se v roce 1990 začal intezivně věnovat i studiu Tchaj-ťi-čchuan. V roce 1995 se stal instruktorem ve škole svého učitele Tomasze Nowakowskeho. Umění Tchaj-ťi-čchuan se stále intenzivně, nyní pod vedením Paula Silfverstråla.

Začínáme 24. 9. 2015

Cena:

jednotlivé cvičení: 250 Kč
pololetí (do 31. 1. 2016): 3 400,- Kč
do konce školního roku (16. 6. 2016): 6 300,- Kč

Pro klienty FYZIOkliniky platí následující ceny:

•jednotlivé cvičení: 200 Kč
10 lekcí za 1 800,-
20 lekcí za 3 000,-

Přihlášky a informace na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Autor: Mgr. Iva Bílková, FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o., Praha

Nabídka léčby
Virtuální realita Icaros