Dárkový poukaz - FYZIO a RELAX balíček - EXCLUSIVE

DP
Cena:6 000 Kč

Rozsah: Kombinace 2 hodin masáží, 2 lekcí skupinových cvičení dle vlastního výběru a 2 hodin Fyzioterapie All Inclusive (práce se svaly, mobilizace obratlů, žeber, postavení pánve, cvičení) + neomezený počet Radiální rázových vln na svaly, které nalezneme ve vysokém napětí, 2 ošetření nejmodernější Fokusovanou Rázovou vlnou v ČR pro urychlení hojení kostí po zlemenichách, nebo poškozených vazů, kloubních pouzder nebo šlach po úrazech, nebo tam kde máte problém s dlouhodobou bolestí. V rámci terapie dojde nejen k rychlému zmírnění nebo odstranění bolestí na začátku léčby, ale díky cvičení pod odborným dohledem docílíte dlouhodobého efektu. Část tohoto balíčku je unikátní služba v ČR dostupná pouze ve FYZIOklinice.

Obsahuje:

  • 2x 60 minut - Fyzioterapie All-Inclusive (fyzioterapie s neomezenou aplikací Radiální rázové vlny)
  • 2x aplikace Fokusované Rázové vlny 
  • 2x 60 minut - Masáž dle vlastního výběru
  • 2x 60 minut - Skupinové cvičení dle aktuální nabídky pro malý počet cvičenců s odborným vedením (Joga, Bosu, Jungle,..)

Komu darovat? Například při dlouhodobých bolestech hlavy způsobených neřešenou blokádou krční páteře, dlouhodobých bolestí kolen, bederní páteře, příčné klenby nohou, a dalších potíží.