Dárkový poukaz - FYZIO a RELAX balíček - RODINA

DP
Cena:11 400 Kč

Rozsah: Široká kombinace masáží, lekcí skupinových cvičení dle vlastního výběru, hodin Fyzioterapie pro děti (diagnostika psychomotorického vývoje kojenců a batolat, diagnostika a terapie pohybového aparátu dětí) a hodin Fyzioterapie All Inclusive (práce se svaly, mobilizace obratlů, žeber, postavení pánve, cvičení) + neomezený počet Radiální rázových vln na svaly, které nalezneme ve vysokém napětí. V rámci balíčku dojde nejen k rychlému zmírnění nebo odstranění bolestí na začátku léčby, ale díky cvičení pod odborným dohledem docílíte dlouhodobého efektu. Zároveň si můžete dopřát i regenerační nebo relaxační masáže. Část tohoto balíčku je unikátní služba v ČR dostupná pouze ve FYZIOklilnice.

Obsahuje: 

  • 4 x 60 minut - Fyzoterapie All-Inclusive (fyzioterapie s neomezenou aplikací Radiálnírázové vlny)
  • 4 x 45 minut - Fyzioterapie pro děti
  • 4 x 60 minut - Masáž dle vlastního výběru
  • 8 x 60 minut - Skupinové cvičení dle aktuální nabídky pro malý počet cvičenců s odborným vedením (Joga, Bosu, Jungle,..)

Komu darovat? Pro tatínky kteří mají drobné pohybové potíže, protože sedí dlouho v práci u počítače, pro maminky které mají nedostatek pohybové aktivity, a pro jejich děti u kterých si chtějí být jisti se správným vývojem jejich pohybového aparátu.