Face lifting pomocí radiální rázové vlny

Chcete vypadat mladě, ale nelíbí se Vám představa operačního zákroku či injekce? Bojujete s vráskami v obličeji, nebo chcete, aby Vaše pokožka vypadala zdravě a svěží i v pozdějším věku? Pak právě pro Vás jsou tu naše omlazující procedury neobsahující žádné invazivní, nepříjemné či nepřirozené zásahy.

Terapie rázovou vlnou je dnes již dobře známa v léčbě onemocnění pohybového aparátu, avšak její účinky lze využít právě i pro liftingové ošetření, tedy zmírnění stárnutí pleti.

Co se děje v kůži po stimulaci rázovou vlnou?

Ihned po aplikaci radiální rázové vlny dochází k tvorbě kolagenu, který dává pokožce pevnost. Zvyšuje se také elasticita pokožky. Rozšiřují se cévy a tím se zlepšuje prokrvení tkání. Výraznější prokrvení pak znamená lepší výživu a rychlejší odstraňování odpadních látek z měkkých tkání. Pleť má zdravější barvu a díky vyššímu prokrvení pomaleji stárne. Uvolňují se vazivová vlákna v pokožce, ale i mimické svaly v hlubších vrstvách. Všechny tyto účinky pak dávají výsledný efekt, kterým je zjemnění pokožky až odstranění vrásek a celkové zlepšení vzhledu obličeje.

U aplikací rázové vlny na stehna, bříška, hýždě se navíc zvyšuje štěpení tuků v tukových buňkách, a protože se urychluje i odtok lymfy ze tkání, tuk může být rychle odplaven. Tuto proceduru však dopouručujeme současně s manuální lymfodrenáží nebo přístrojovou lymfodrenáží, aby zrychlený tok lymfy dostatečně odplavoval tuk uvolněný z tukových buněk.

U služby Face Lifting All-Inclusive navíc doplňujeme ošetření radiální rázovou vlnou zkráceným Manuálním Face Liftingem a užíváme profesionální přírodní kosmetiku pro dokonalou péči o pleť.

Optimální počet opakování:

  • 7 sezení 1-2x v týdnu
  • pauza 3-4 týdny
  • opakování 4 sezení 1-2x v týdnu

Kdy jsou patrné první výsledky?

Výsledek je viditelný již po 3. ošetření, ale optimální výsledky se dostaví až po 3 měsících od posledního ošetření. Efekt terapie si můžete užívat až 9 měsíců. Celkovou kůru je ideální zopakovat po 9–12 měsících.

Průběh procedury Face Lifting All Inclusive

Nejprve pleť očistíme hydrofilním olejem a pleťovou vodou, poté následuje ošetření rázovou vlnou a pak provádíme manuální lifting. Délka ošetření trvá 60 min. Kontraindikace: onkologická onemocnění, otevřená zánětlivá místa v oblasti obličeje (provádíme pouze bez užítí kosmetických krémů). Naopak zánětlivé místo se po rázové vlně rychleji zhojí. Nesmí být ale použit kosmetický přípravek.


Autor:
 FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o., Praha

Návody na cvičení
Jak se u nás léčit zdarma