Fyzioterapie u stážistů

01. červenec. 2018

 

CLfyzio diagn

Centrum FYZIOklinika umožňuje v průběhu letních měsíců pravidelné praxe studentům vysokých škol studujících v oboru fyzioterapie a lékařství.

Zpravidla se jedná o studenty magisterských programů, tedy fyzioterapeuty s již dosaženým Bc. vzděláním, prokázanou znalostí anatomie a funkčních souvislostí pohybového aparátu.
Spolupracujeme s Univerzitou Karlovou v Praze, konkrétně s Fakultou tělesné výchovy a sportu, ale také s Lékařskou fakultou. Dále máme zkušenosti s poskytováním praxí studentům Českého vysokého učení technického z Fakulty biomedicínského inženýrství v Praze a dále vysokoškolským studentům z Olomouce, Plzně atd.

Studenti v rámci odborné praxe vykonávají v podstatě vše v plném rozsahu jako fyzioterapeuti naší kliniky. Praktikanti by si měli vyzkoušet všechny činnosti zahrnující práci fyzioterapeutů a zapojit se tak do plného pracovního procesu. Náplň práce zahrnuje fyzioterapii, aplikace rázových vln (Radiální RV, Fokusovaná RV, Planární RV), ale také administrativu, psaní odborných článků a vedení skupinových cvičení, to vše dle individuálních schopností studentů.

Za bezpečný průběh terapie ručí vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert.MDT.

Hledáte-li cenově dostupnou a kvalitní fyzioterapii, rezervujte si naše stážisty. Více informací a ceník jednotlivých služeb naleznete ZDE.

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Články o zdraví
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně