Manuální Face Lifting

Manuální Face Lifting

Manuální lifting je jemná masážní technika vytvořená za účelem neinvazivního omlazení obličeje a krku. Speciální masážní hmaty obsažené v liftingové sestavě uvolňují stažené mimické svaly, kůži a podkoží a tím vyhlazují vrásky. Mimické svalstvo je po masáži v ideálním napětí, které nedovoluje vytvoření vrásek, ale zároveň dává tváři mladistvě vypnutý vzhled.
Dalším účinkem masáže je zlepšení prokrvení pleti, což vede k lepšímu odvodu odpadních látek a přívodu živin do pokožky. Díky tomu získá pleť lepší barvu a celkově se zvyšuje její kvalita a výživa. Také se zrychluje tkáňový metabolismus a tím dochází k odbourávání podkožního tuku. Masáži se též odstraňuje odumřelá vrchní vrstva pleti a uvolňují ústí mazových a potních žláz, tím je pokožka očištěna a působí zářivěji.

Optimální počet opakování:

  • 10 sezení 1-2x v týdnu
  • pravidelné opakování po 3-4 týdnech

Jak často masáž provádět?

Výsledek je viditelný již po 3. ošetření, pro maximální efekt je potřeba 10 ošetření v intervalu 2 návštěvy týdně. Pro dlouhodobé udržení efektu jsou vhodné udržovací masáže po 3-4 týdnech. Pokud by jste chtěli efekt liftingu ještě více podpořit, doporučujeme využít Face lifting pomocí radiální rázové vlny

Průběh procedury

Nejprve pleť očistíme hydrofilním olejem a pleťovou vodou, poté následuje samotný manuální lifting.

videoukázka

Manualni Face Lifting          Manualni FaceLifting


Autor:
 FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o., Praha

Vše o Rázové vlně
Články o zdraví
Návody na cvičení