Dětská masáž

Momentálně, bohužel, není v nabídce. Děkujeme za pochopení.

 

Dětská masáž je zpravidla jemnější než běžná masáž pro dospělé, slouží k uvolnění a relaxaci. Spíše než tlak používá masérka příjemné hladivé pohyby. Kromě toho je specifikem tohoto druhu masáže hravá forma, při níž masérka používá různé hračky, hudební nástroje, pracuje se zpěvem… 

JAK VYPADÁ DĚTSKÁ MASÁŽ U NÁS?

Jedná se o celotělovou masáž, při níž dítě leží na lehátku na břiše. Hodina zahrnuje protahování a také dechové techniky, které slouží k aktivaci bránice. Masérka poté střídá samotnou jemnou masáž se zapojením hravých prvků jako jsou písničky a říkadla, hra na dřívka a podobně, které jsou pro děti příjemným zpestřením a hodina je tak pro ně zajímavá a zábavná. Případné strachy a nejistotu pomůže rozptýlit plyšová hračka.

PRO KOHO JE VHODNÁ?

  • Pro děti od 5 let.
  • Rodič může být přítomen nebo nemusí, podle toho jak si přeje a jak je dítě zvyklé.

Ceny

 Délka trvání* Cena *
60 min. 750 Kč


Zdroj: https://www.fyzioklinika.cz/lecba/masaze#

* V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší.

V den masáže doporučujeme dbát na dostatečný příjem tekutin, proto se u nás na FYZIOklinice můžete zdarma před i po terapii osvěžit teplými nebo studenými nápoji.