Masáž hlavy a obličeje

Masáž hlavy je jeden z nejpříjemnějších způsobů odpočinku, které můžete sami sobě dopřát. Kromě zdravotních účinků oceníte také její blahodárný vliv na Vaši psychiku. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození - kromě relaxace a odstranění nastřádaného duševního napětí, které se ukládá především v oblasti šíje, působí masáž preventivně také proti bolestem hlavy a migrénám. Zlepšení prokrvení obličejové části rozjasní Vaši pokožku a pomůže vyhladit jemné vrásky. Také vlasová část ocení péči a odmění se Vám rychlejším růstem vlasů.

CLmanfacelift

Jak masáž probíhá

Masérka jemnými tahy uvolní oblast obličeje, vlasové části, šíje a dekoltu, zatímco vy budete odpočívat vleže na zádech.

Pro koho není vhodná

Masáž hlavy se nedoporučuje u osob s příliš nízkým nebo naopak vysokým tlakem.

Ceny

 Délka trvání* Cena u maséra* Cena u stážisty*
60 min. 750 Kč 250 Kč

*Masér - terapeut s ukončeným vzděláním v oboru masáží
Stážista = student SŠ nebo SZŠ obor Sportovní a rekondiční masér
Zdroj: https://www.fyzioklinika.cz/lecba/masaze#

 

* V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší.

V den masáže doporučujeme dbát na dostatečný příjem tekutin, proto se u nás na FYZIOklinice můžete zdarma před i po terapii osvěžit teplými nebo studenými nápoji.