Regenerační masáž s hloubkovou vibrací

Hlavice V-ActorTato 60 minutová procedura kombinuje regenerační a sportovní masáž prováděnou klasickým způsobem pomocí hmatů rukou a masážního oleje s velmi intenzivní masáží speciální vibrační hlavicí V-Actor od švýcarských specialistů na zdravotní techniku STORZ MEDICAL.

Tento typ masáže je ve FYZIOklinice poskytován studentkami 3. a 4. ročníku Vyšší odborné školy zdravotnické a střední zdravotnické školy, oboru sportovní a rekondiční masér. Odborným garantem je Mgr. Iva Bílková Cert. MDT, vedoucí fyzioterapeut.

Opět jsme se snažili vymyslet pro Vás originální, komplexní a hlavně účinnou službu. Toto unikátní spojení tvoří velice efektivní relaxační masáž, kterou nikde jinde v České republice neposkytují. Cílem této speciální masáže je hlouběji promasírovat přetížené svaly zad a končetin.

pro koho je masáž vhodná

Tento typ masáže je vhodný především pro ty z Vás, kteří mají rádi tzv. „deep tissue“, tedy intenzivní masáž hlubokých vrstev svalů. Na své si přijdou zejména ti, kteří rádi v masážích experimentují, jimž nestačí standardní síla přítlaku, kterou jsou maséři obvykle schopni vyvinout klasickým způsobem jen pomocí rukou.

Jestli jste se v této skupině klientů našli, neváhejte a vyzkoušejte u nás ve FYZIOklinice opět něco nového v oblasti masáží. Věříme, že nebudete litovat.

Ceny

 Délka trvání* Cena 
60 min. 800 Kč
 

 * Doba masáže: Při 60 min. terapii se jedná o 50-55 minut čistého času na masáž. Zbývající čas je určen k odložení šatů, zápisu terapeuta do klientské karty a případné platby.

V den masáže doporučujeme dbát na dostatečný příjem tělesných tekutin, proto se u nás na FYZIOklinice můžete zdarma před i po terapii osvěžit teplými nebo studenými nápoji.