Terapie u stážistů 2020/2021

Upozornění:
Vyhrazujeme si právo fyzioterapie i masáže u stážistů omezit či zcela zrušit na základě aktuálních nařízení vlády v závislosti na omezení/uzavření školní praktické výuky.
Informace aktualizujeme zde na webu nebo si aktuálnost můžete ověřit na tel. čísle 606 404 804. 

Ve FYZIOklinice poskytujeme v rámci školního roku, ale i v průběhu letních měsíců odborné souvislé praxe VŠ studentům oboru fyzioterapie (LF UK, FTVS UK, Univerzita Palackého v Olomouci, Masarykova Univerzita Brno...), nebo praxe studentům oboru Sportovní a rekondiční masér ze středních škol v Praze a Střední zdravotní školy v Praze.

Hledáte-li kvalitní, ale cenově dostupnou fyzioterapii či masáž, můžete si rezervovat naše služby u stážistů. Termín u stážisty si můžete rezervovat na telefonu 606 404 804 či emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím webu - zelená ikona "Rezervujte si termín".

Za bezpečný průběh terapie ručí vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert.MDT.

Služby fyzioterapie

V některých (především letních) měsících nabízíme služby fyzioterapie u studentů VŠ za zvýhodněné ceny. Zpravidla se jedná o studenty fyzioterapie, kteří studují 3. a 4. rokem a prokáží při pohovoru dostatečné manuální schopností. Zároveň musí studenti prokázat znalosti anatomie a funkčních souvislostí pohybového aparátu. Studenti v rámci odborné praxe vykonávají v podstatě vše v plném rozsahu jako fyzioterapeuti naší kliniky. Praktikanti by si měli vyzkoušet všechny činnosti zahrnující práci fyzioterapeutů a zapojit se tak do plného pracovního procesu. Náplň práce zahrnuje fyzioterapii, aplikace rázových vln (Radiální RV, Fokusovaná RV, Planární RV), ale také administrativu, psaní odborných článků a vedení skupinových cvičení, to vše dle individuálních schopností studentů.

Masáže

Zatímco v několika posledních letech bylo studium masérství předmětem kurzů v rozsahu praxe mezi 10 - 150 hodinami, v současné době je možné studovat maturitní obor Sportovní a rekondiční masér při Střední škole nebo Střední zdravotní škole. Z hlediska časové dotace pro praktickou i teoretickou přípravu masérů představuje tato varianta odborné přípravy velmi dobrý základ pro kvalitně a bezpečně provedenou masáž. U nás se můžete setkat především se studenty 3. a maturitního ročníku studia, kteří již mohou masáže bezpečně a kvalitně vykonávat. 

Kompletní nabídku masáží naleznete na této stránce

VÝHODY TERAPIE U STUDENTŮ

  • Stážista se Vám bude věnovat 60 minut, což je 2-3x déle, než je to možné ve státním sektoru.
  • Kvalitní masérskou službu Vám nabídneme za zvýhodněnou cenu 450 Kč/hod místo 750 - 1100 Kč/hod. - v nabídce je během školního roku.
  • Služba Fyzioterapie se studentem je nyní za zvýhodněnou cenu 750Kč/hod místo 1400Kč/ hod.
  • K některým předplaceným kartám nabízíme služby u stážistů i zcela zdarma

ROZSAH SLUŽEB ZAHRNUTÝCH V CENĚ

Rozsah služeb je stejný jako u našich klasických terapií, můžete vybírat např. ze služeb:

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Nabídka léčby
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně