Terapie u stážistů 2020/2021

Upozornění:

Vyhrazujeme si právo dle aktuálních nařízení vlády akce u stážistů pozastavit či zcela zrušit z důvodu uzavření škol a nedostatku studentů na praxi. Informace o aktuálnosti nabízených služeb můžete zjistit u našich recepčních nebo na tel. čísle 606 404 804. 

Děkujeme za pochopení. 


  

Ve FYZIOklinice poskytujeme v rámci školního roku, ale i v průběhu letních měsíců odborné souvislé praxe studentům fyzioterapie z lékařských a tělovýchovných fakult, nebo praxe studentům oboru Sportovní a rekondiční masér ze Střední školy nebo Střední zdravotní školy.

Hledáte-li kvalitní, ale cenově dostupnou fyzioterapii či masáž, můžete si rezervovat naše služby u stážistů. Za bezpečný průběh terapie ručí vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert.MDT.

Aktuální akční nabídky u stážistů naleznete na stránce s aktualitami, nebo se můžete zeptat našich kolegů na recepci nebo na telefonu 606 404 804 či emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Služby fyzioterapie

V některých (především letních) měsících nabízíme služby fyzioterapie u stážistů za zvýhodněné ceny. Zpravidla se jedná o studenty fyzioterapie kteří studují 3. a 4. rokem a prokáží při pohovoru dostatečné manuální schopností. Zároveň musí studenti prokázat znalosti anatomie a funkčních souvislostí pohybového aparátu. Studenti v rámci odborné praxe vykonávají v podstatě vše v plném rozsahu jako fyzioterapeuti naší kliniky. Praktikanti by si měli vyzkoušet všechny činnosti zahrnující práci fyzioterapeutů a zapojit se tak do plného pracovního procesu. Náplň práce zahrnuje fyzioterapii, aplikace rázových vln (Radiální RV, Fokusovaná RV, Planární RV), ale také administrativu, psaní odborných článků a vedení skupinových cvičení, to vše dle individuálních schopností studentů.

Masáže

Zatímco v několika posledních letech bylo studium masérství předmětem kurzů v rozsahu praxe mezi 10 - 150 hodinami, v současné době je možné studovat maturitní obor Sportovní a rekondiční masér při Střední škole nebo Střední zdravotní škole. Z hlediska časové dotace pro praktickou i teoretickou přípravu masérů představuje tato varianta odborné přípravy velmi dobrý základ pro kvalitně a bezpečně provedenou masáž. U nás se můžete setkat především se studenty vyšších a posledních ročníků studia, kteří již mohou masáže bezpečně a kvalitně vykonávat. 

Kompletní nabídku masáží naleznete na této stránce

VÝHODY TERAPIE U STUDENTŮ

  • Stážista se Vám bude věnovat 60 minut, což je 2-3x déle, než je to možné ve státním sektoru.
  • Kvalitní masérskou službu Vám nabídneme za zvýhodněnou cenu 450 Kč/hod místo 750 - 1100 Kč/hod.
  • Služby fyzioterapie se mohou dle aktuální akční nabídky lišit.
  • K některým předplaceným kartám nabízíme služby u stážistů i zcela zdarma, např: v rámci této podzimní akce
  • Vedoucí fyzioterapeutka ručí za bezpečný průběh terapie.

ROZSAH SLUŽEB ZAHRNUTÝCH V CENĚ

Rozsah služeb je stejný jako u našich klasických terapií, můžete vybírat např. ze služeb:

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Nabídka léčby
Návody na cvičení
Dárkové poukazy
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně