Pomůžeme ke zdraví
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-19:00

Nabídka práce - masér-odpolední směny

UPOZORNĚNÍ! Děkujeme za Váš zájem o práci u nás, tato pozice je v současnosti plně obsazena.

Nástup:  Momentálně plný  stav

  • Částečný úvazek
  • Jiné úvazky jsou možné na bázi DPP či OSVČ

Pracovní doba:

  • 16:00 - 20:30 všední dny
  • o víkendu v libovolnou dobu

Co by Vám nemělo chybět?

  • Dokončené studium SZŠ v oboru Masér sportovní a rekondiční nebo jakékoli SŠ s maturitou + získání certifikátu opravňující vykonávat činnost maséra. Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Znalost práce na PC.
  • Komunikativní znalost Aj výhodou.
  • Reprezentativní a profesionální vystupování.
  • Poctivost, smysl pro přesnost.
  • Pozitivní přístup k práci.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Dovednosti / znalosti, které u nás můžete uplatnit:
    • Baňková masáž
    • Manuální lymfodrenáž
    • Masáž lávovými kameny
    • Reflexní masáž
    • Relaxační masáž
    • Sportovní masáž

Co můžeme nabídnout my?

  • Stabilní zázemí úspěšné firmy.
  • Kompletní zaučení a dlouhodobou spolupráci.
  • Možnost flexibilní pracovní doby dle Vašich potřeb a domluvy mezi kolegy.
  • Ubytování v bytě určeném pro zaměstnance.
  • Využití skupinových cvičení zdarma (Joga, Pilates, Fit a Core, atd.)
  • Využití diagnostických a terapeutických přístrojů zdarma pro urychlení hojení v případě Vašeho úrazu.
  • Pěkné pracovní prostředípříjemný kolektiv.
  • Společné teambuildingové akce.
  • Různorodá náplň práce jako prevence syndromu vyhoření.

Pracovní náplň

Práce s klienty

  • Masáže (druhy masáží dle Vašich zkušeností a dovedností)
  • Čas na klienta je 60 min.

Chcete být součástí úspěšné stabilní firmy? Vyplňte formulář nebo zašlete svůj životopis k rukám vedoucí fyzioterapeutky Mgr. Ivy Bílkové, Cert. MDT na bilkova@fyzioklinika.cz. Těšíme se na Vás!