Pomůžeme ke zdraví
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-19:00

Nabídka práce - junior programátor

Nástup: dle dohody

  • Pracovní doba: 8 hod/den.
  • Forma práce: plný úvazek (HPP), případně i kratší úvazky (DPP, OSVČ)
  • Místo výkonu práce: Praha 11, Jižní město

Pracovní pozice

Do našeho týmu FYZIOkliniky hledáme nového kolegu na pozici junior programátora.
Hledáme někoho, koho baví programování, ale ještě se necítí na práci u větších firem. Práci u nás můžete brát jako pokračující tréning Vašich znalostí s podporou našeho senior programátora.

Rozšiřujeme naše vlastní firemní aplikace (rezervační systém, databáze klientů) a modernizujeme náš firemní web.

Náplň práce:

  • Budete rozvíjet naše vlastní hotové aplikace, do kterých potřebujeme přidat spoustu nových funkcí.
  • V případě že toto zvládnete, pomůžete nám vybudovat nové mini aplikace na nejmodernějších technologiích.

Požadujeme:

  • PHP (min 2 roky).
  • MySQL, CSS, Bootstrap, jQuery (min.1 rok).
  • Nette výhodou.
  • Poctivost, smysl pro přesnost, pozitivní přístup k práci.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

V případě HPP:

  • Stabilní zázemí úspěšné firmy.
  • Kompletní zaučení a dlouhodobou spolupráci.
  • Možnost flexibilní pracovní doby dle Vašich potřeb a domluvy mezi kolegy.
  • Ubytování v bytě určeném pro zaměstnance.
  • Využití skupinových cvičení zdarma - staráme se o zdraví našich "kancelářských" kolegů :-)
  • Využití diagnostických a terapeutických přístrojů zdarma pro urychlení hojení v případě úrazu.
  • Pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv.
  • Společné teambuildingové akce.
  • Využijte "Půl den na zkoušku" - přijďte si zažít firemní atmosféru, "osahat" práci, která Vás čeká, udělat si názor, jestli Vás bude náplň práce bavit :-)

Chcete být součástí úspěšné stabilní firmy? Vyplňte formulář nebo zašlete svůj životopis k rukám ředitele FYZIOkliniky Ing. Zdeňka Bílka, MBA na bilek@fyzioklinika.cz. Těšíme se na Vás!