Nabídka partnerům

Čím více služeb si u nás předplatíte, tím nižší bude cena za jednu návštěvu. Vaši zaměstnanci tak budou mít vždy levnější služby, než když by si je zaplatili individuálně sami.

Proto neváhejte a využijte možnosti zařadit naše služby do motivačního programu zaměstnanců Vaší firmy. 

Nabízíme následující možnosti:

  • Odeberte si od nás poukázky na odběr služeb v částkách dle Vašeho přání  (například 400 Kč na poukázku). Poukázky pak darujete zaměstnancům. Zaměstnanec si u nás doplatí služby podle svého přání.
  • Pokud mají Vaši zaměstnanci vyčleněnu konkrétní částku na kafaterii (nebo FKSP), navrhneme každému Vašemu zaměstnanci individuální mix služeb dle jeho potřeb. Na základě rozhodnutí zaměstnance použít kafaterii ve FYZIOklinice nám stačí poslat objednávku, platba proběhne formou faktury.  
  • Pořiďte Vašim zaměstnancům naše předplacené karty na konkrétní počet služeb, nebo roční  permanentku s definovaným odběrem služeb měsíčně. Oblíbené varianty jsou přímo uvedeny v našem ceníku s již započítanou slevou.
  • Využijte naše předplacené karty a dárkové certifikáty jako odměny k Vašemu firemnímu výročí, nebo třeba jako dárek k Vánocům.
  • Uzavřete s námi písemnou dohodu na množstevním odběru fyzioterapeutických rehabilitačních služeb. Hodiny terapie mohou čerpat zaměstnanci po prokázání se služebním průkazem do výše předplacených hodin v daném měsíci. Na každou další hodinu započítáme zaměstnanci individuální slevu.
  • Případně nás požádejte o přípravu individuální nabídky vzhledem k povaze práce Vašich zaměstnanců! Podíl na stanovené ceně mohou také nést Vaši zaměstnanci a doplatek může být následně měsíčně přefakturován Vaší firmě.

Na žádost provádíme ergonomické poradenství pro pracovníky v kancelářích (jak správně sedět u počítače, zdroje světla, vhodný sklon a výška pracovních stolů, židlí, reedukace pohybových stereotypů, ergonomie, instruktáže k domácímu cvičení).

 V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

kontaktní formulář

Požadované pole
Požadované pole
Požadované pole
Invalid Input
Požadované pole
Požadované pole
Změnit obrázek
Opište prosím čísla z obrázku

 

Mohlo by Vás zajímat:

Kurzy Tapingu

Zdravotní přednášky pro zaměstnance firmy

Zorganizujte svým zaměstnancům uzavřený termín skupinového cvičení. Inspiraci můžete najít ZDE.

Jak se u nás léčit zdarma