Opravy BOSU lepením

bosuVážení zájemci, 
Opravujeme poškozená BOSU.

BOSU je vyrobeno z velmi specifického materiálu, kterým není guma, pryž, ani plast. Jedná se o speciální druh silikonu. Podařilo se nám přijít na způsob, jak naše BOSU opravovat a díky tomu můžeme tuto službu nabídnout i Vám. Ve většině případů je lepení funkční opravou, avšak vždy je třeba každé poškození posoudit individuálně.
Upozorňujeme, že díky materiálu ze kterého je BOSU vyrobeno lepením pouze prodloužíme Vašemu BOSU životnost o měsíce, nebo možná o jednotky let, Pokud je v BOSU jednou díra, tak závisí na tom jak rychle dojde k degradaci záplaty - pokud je navíc díra v místě styku s podrážkou cvičence, může dojít k degradaci rychleji. Pokud při porušení záplaty nedojte k dalšímu zvětšení otvoru, je možné BOSU zalepit novu záplatou a životnost tedy opět prodloužit. Doporučujme tedy poněkud opatrnější chování k zalepenému BOSU.

Proto nám prosím zašlete email s fotografií a popisem problému na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na čísle 606 404 804.

Cena lepení menších poškození je 600 Kč bez DPH 21% (služba nezahrnuje náklady na dopravu). 
Za lepení větší díry si vzhledem k vyšší časové i materiálové náročnosti účtujeme 1000 Kč bez DPH 21% (služba nezahrnuje náklady na dopravu).


Doručení BOSU k opravě:

V případě že si na základě fotografií vzájemně potvrdíme smysluplnost a cenu opravy, doručte nám BOSU vhodným odolným způsobem zabalené (aby nedošlo při dopravě k dalším poškozením pláště) na adresu:

FYZIOklilnika fyzioterapie s.r.o.
Machkova 1642/2
Praha 4 Chodov
14900

U nejednoznačných případů, složitějších oprav, nebo větších poškození se o opravu můžeme na základě vzájemné dohody pokusit. Nicméně pokud se oprava nepodaří, domluvíme se na zpětném doručení. V takových případech neúčtujeme materiál ani práci, ale pouze zpětnou dopravu.
Naší oboustrannou snahou je pomocí dobrých fotografií co nám zašlete na začátku zaručit, aby se tyto případy nevyskytovaly.

Náklady na zpětnou dopravu
Náklady na dopravu BOSU na opravu i dopravu zpět směrem k zákazníkovi hradí zákazník.

Kdy a jak bude oprava vyřízena:

Oprava bude zahájena bez zbytečného odkladu po jeho doručení k nám. V případě komplikací (krátkodobá nedostupnost vhodného lepidla apod.) Vás ihned kontaktujeme a sdělíme předpokládaný termín odeslání BOSU zpět. Většinou jsou BOSU lepena v řádu 1 až 2 týdnů.
V případě Vašeho požadavku na expresní lepení nás prosím kontaktuje. Uděláme co je v našich silách.
Po dokončení opravy a ověření těsnosti (min 24 hodin) Vám bude zaslán účet pro uhrazení opravy.
Po proplacení (hotově, převodem na účet, kartou) zasíláme opravené BOSU zpět na Vaši adresu.

K opravě nezasílejte pouze část BOSU (např. jen modrý plášť), ale BOSU celé.
BOSU zasílejte vždy čistá (tj bez znečištění nebo zapatlání jakýmkoliv materiálem). V takovém případě Vám neradi budeme muset naúčtovat umytí a desinfekci BOSU.

Průběh opravy můžete kdykoliv ověřit na:
Tel: +420606404804
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Záruka na opravu lepením

BOSU bude před odesláním k Vám odzkoušeno a min 3 dny ověřena těsnost včetně jeho zkušebním používáním u nás.
Za předpokladu, že bude umístěno (teplota, vlhkost) a používáno v souladu s pokyny výrobce (příručka uživatele), poskytujeme spotřebiteli záruku 3 měsíce od data opravy.
Upozorňujeme, že při drsné manipulaci, skladování, přefukováním BOSU nevhodně vysokým tlakem, i při drsném cvičení v nevhodných botách materiál BOSU trpí. Pokud je BOSU lepeno na vrchlíku záplatou, tak trpí velmi i záplata. Za takové poškození nemůžeme dát záruku žádnou, ale při oddrolení záplaty vám jí můžeme za úplatu nalepit znovu..

Na jaké případy se nevztahuje naše záruka pro opravené BOSU

  • Pokud vidíme, že u lepeného spoje, nebo například u záplaty na vrchlíku BOSU, byl spoj vystaven nešetrnému zacházení a tím bylo lepení poškozeno.
  • Provedení opravy na místě, kde je vysoké namáhání při běžném provozu a které provedeme za nákladě přání zákazníka (typicky velké otvory, tržné, řezné rány).
  • Opětovné poškození stejného místa způsobené hrubým násilím při používání opraveného BOSU Vámi, nebo Vašimi cvičenci.
  • Pokud jsme pro Vás lepili otvor, který jste se před tím snažili slepit neúspěšně svépomocí - některá lepidla znečistí hranu díry způsobem, že se pak opravdu těžko čistí (typicky uvnitř malých děr).
  • Umývání BOSU velmi agresivními chemickými přípravky nebo desinfekcemi ve větší koncentraci, než se běžně používá (typicky nedostatečně ředěnými).
  • Opravy neoriginálních vrchlíků, pokud se individuálně na takové opravě dopředu dohodneme.
Vzhledem k tomu, že je plášť BOSU vyroben ze speciálního materiálu u kterého není od výrobce známo jeho chemické složení (jeho patentová ochrana), opravujeme plášť způsobem námi v praxi ověřeným. I tak Vám naše oprava prodlouží životnost Vašeho BOSU před nutností provedení opravy výměnou celého vrchlíku, jehož cena se v praxi přibližuje ceně nového BOSU.

Ačkoliv se my sami staráme o naše BOSU velmi pečlivě, nelze vyloučit poškození vrchlíků této skvělé cvičební pomůcky. FYZIOklinika si rovněž sama opravuje svoje BOSU. Největší zárukou pro Vás je, že se nám daří podstatně prodlužovat jejich životnost. Bohužel/naštěstí dosud neznáme maximální délku životnosti lepeného spoje při typickém používání v tělocvičně. O každé opravě si vedeme časování, přesný popis opravy a fotodokumentaci. Hned jak zjistíme dobu kdy se slepené spoje opotřebují a povolí, doplníme na tuto stránku tuto informaci o životnosti slepeného spoje.

Příklady lepení BOSU pomocí záplaty na vrchlíku. Záplaty jsou vrstvené a mají černou barvu - ne vždy se daří materiály které používáme nanést esteticky krásné - preferujeme funkci lepení, ne krásu. Jak je na fotce vidět experimentujeme také se stříbrným krytím záplaty, ale zatím neznáme životnost této úpravy.
Záplaty dle praxe děláme raději většího přesahu okolo otvoru - dodává to vyšší životnost lepení.

BOSU  BOSU
 
Než k nám BOSU pošlete, zašlete nám prosím nejdříve email s fotografií a popisem problému.
Dárkové poukazy