Cviky pro stabilizaci kyčle s pomůckou

Zde naleznete návody na cvičení pro stabilizaci kyčle na balanční podložce BOSU.

 

NÁVODY NA CVIČENÍ

Návody 1 - obrázek
Cvik na zpevnění vazů, posílení svalů a zlepšení stability kloubů dolních končetin a pánve.
Návody 2 - obrázek
Cvik na zpevnění svalů a zlepšení stability kloubů dolních končetin a pánve a na posílení svalů dolních končetin.
Návody 3 - obrázek
Cvik na zlepšení rovnováhy a stabilizaci kotníků, kolen, kyčlí a pánve.

Pozn.: Cviky prezentované na našich webových stránkách jsou připraveny a prezentovány univerzitně vzdělanými fyzioterapeuty. Jednotlivé cviky provádějte pouze v případě, že jste si vědomi příčiny svých zdravotních problémů (symptomů). Léčebná doporučení nenahrazují lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. Účelem naší databáze fyzioterapeutických cviků je snaha o bezplatné zpřístupnění ukázky správného provedení cviků komukoliv, komu mohou pomoci zlepšit zdravotní stav. Mějte prosím na paměti, že cvičení je účinný terapeutický prostředek, který, je-li správně cílený, pomáhá, nicméně při nesprávném použití může Vaše potíže zhoršit.
Pociťujete-li např. mírnou bolest vycházející z pravé strany bederní páteře a cvičíte na opačnou stranu, Vaše problémy se s největší pravděpodobností zhorší. Pokud si nejste jisti, zda je Vámi vybraný cvik přínosný, doporučujeme konzultovat jeho vhodnost s univerzitně vzdělaným fyzioterapeutem (Bc., Mgr., Cert. MDT) nebo rehabilitačním lékařem (MUDr.).
Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Články o zdraví