Pěnový válec training foam roller

Potřebujete se protáhnout a rozmasírovat ztuhlé svaly? Tato posilovací pomůcka je určena pro funkční tréninky typu cross training, především pro posílení břišního svalstva a protažení a zahřátí svalů.

Tento pěnový válec díky svému unikátnímu 3D vzorku při správném použití připomíná opravdovou masáž. Je vhodný na začátek či konec tréninku místo protažení a skvěle celý trénink doplňuje. Při masáži touto pomůckou si ulevíte od bolesti vzniklé namožením určité části těla či opakováním téhož pohybu.

NÁVODY NA CVIČENÍ

Návody 1 - obrázek
Tento cviku slouží jako automasáž k uvolnění hýždí (např. intezivním posilování). Díky relativně náročnější (balanční) pozici zároveň aktivujete břišní svaly a posilujete paže.
Návody 2 - obrázek
Tento cviku slouží primárně jako automasáž k lýtkových svalů.Náročná (balanční) pozice zároveň vyžaduje aktivní střed těla, břišní svaly a paže.
Návody 3 - obrázek
Tento cviku slouží primárně jako automasáž k uvolnění širokých svalů zádových a dlouhých svalů podél páteře (např. intenzivní posilování). Díky relativně náročnější (balanční) pozici zároveň aktivujete břišní svaly a posilujete paže.

Pozn.: Cviky prezentované na našich webových stránkách jsou připraveny a prezentovány univerzitně vzdělanými fyzioterapeuty. Jednotlivé cviky provádějte pouze v případě, že jste si vědomi příčiny svých zdravotních problémů (symptomů). Léčebná doporučení nenahrazují lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. Účelem naší databáze fyzioterapeutických cviků je snaha o bezplatné zpřístupnění ukázky správného provedení cviků komukoliv, komu mohou pomoci zlepšit zdravotní stav. Mějte prosím na paměti, že cvičení je účinný terapeutický prostředek, který, je-li správně cílený, pomáhá, nicméně při nesprávném použití může Vaše potíže zhoršit.
Pociťujete-li např. mírnou bolest vycházející z pravé strany bederní páteře a cvičíte na opačnou stranu, Vaše problémy se s největší pravděpodobností zhorší. Pokud si nejste jisti, zda je Vámi vybraný cvik přínosný, doporučujeme konzultovat jeho vhodnost s univerzitně vzdělaným fyzioterapeutem (Bc., Mgr., Cert. MDT) nebo rehabilitačním lékařem (MUDr.).
Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.

Sleva
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Články o zdraví