Nabídka práce – fyzioterapeut s magisterským vzděláním – hlavní pracovní poměr (HPP)

Přijmeme fyzioterapeuta s magisterským vzděláním do centra fyzioterapeutické péče FYZIOklinika. Sídlíme v Praze 4, na Jižním Městě, mezi stanicemi Háje a Opatov. Centrum je moderně vybaveno pro terapii dospělých i dětí.
Naše centrum se nyní, v polovině roku 2017, rozšiřuje. Nabíráme nové kolegy/ně.

Pracovní doba: rozsah 40 pracovních hodin týdně.

Forma práce: plný úvazek (hlavní zaměstnanecký poměr).

Nástup: září 2017 nebo dohodou.

Náplň práce:

  • Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového aparátu
  • Práce s diagnostickým ultrazvukem (zaučujeme)
  • Aplikace rázové vlny
  • Vedení skupinových cvičení (např. jóga, pilates, zdravá záda, Flowin apod. dle Vašich dovedností)
  • Diagnostika sportovců v rámci pravidelně se opakujících programů
  • Přístrojová lymfodrenáž, manuální lymfodrenáž, masáž
  • Účast na sportovních či jiných akcích za účelem propagace firmy a zdravotní pomoci před a po závodech
  • Administrativní práce (psaní odborných textů apod.)

Požadujeme:

  • Mgr. vzdělání v oboru fyzioterapie
  • Znalost mobilizačních technik páteře a periferních kloubů dle studia VŠ (není nutný kurz)
  • Znalost vývojové kineziologie dle studia VŠ (není nutný kurz)
  • Profesionální přístup ke klientům, vstřícnost, ochota, pracovitost, osobní aktivita při provádění terapie
  • Rádi mezi sebou přivítáme i čerstvé absolventy VŠ

Nabízíme:

  • Velmi pěkné, příjemné, neustále se rozvíjející pracoviště, vysoký standard moderního vybavení motivující pro kreativní práci
  • Práce v profesionálním, příjemném, vstřícném, přátelském kolektivu
  • Práce s motivovanými klienty, rychlejší pozitivní výsledky práce
  • Pestrá, variabilní a zajímavá náplň práce jako prevence syndromu vyhoření
  • Měsíčně cvičení s kolegy pro inspiraci a zvýšení kreativity vlastní práce s klienty
  • Působení ve stabilní, úspěšné solventní a ambiciozní společnosti
  • Čas na fyzioterapii s klientem standardně 60 min
  • Nástupní hrubá mzda 26 000 Kč (21 000 Kč + 5 000 Kč osobní prémie)
  • Hrubá mzda po 1. roce práce 28 000 Kč (23 000 Kč + 5 000 Kč osobní prémie)
  • Hrubá mzda po 2. roce práce 30 000 Kč (25 000 Kč + 5 000 Kč osobní prémie)
  • Podpora průběžného vzdělávání (příspěvek na kurzovné, podpora při postgraduálním studiu…)
  • Tzv. sick days – doba nemoci je započítaná jako odpracovaná
  • Karta MultiSport za zvýhodněnou cenu i pro členy rodiny
  • Skupinová cvičení zdarma (pilates, jóga…) pro Vás, pro rodinné příslušníky se zvýhodněnou cenou
  • Stravenky
  • 20 dní dovolené + 5 dní pro čerpání placeného volna na kurz
  • Prémie dle výkonu (osobní, výkonnostní, vánoční prémie)
  • Při zranění léčba fokusovanou a radiální rázovou vlnou zdarma, pro členy rodiny zvýhodněná cena
  • Docházková blízkost stanic metra Opatov a Háje
  • Možnost parkování zdarma u zaměstnání
  • Pomoc při vyhledání ubytování v blízkosti pracoviště. Jižní Město je čistá lokalita s lesoparky pro rekreaci, sport a přírodní koupání. Výborná infrastruktura, klidná oblast pro rodiny s dětmi, četné MŠ, ZŠ, nákupní centra, nízká kriminalita...

Reference
FYZIOklinika Firma roku