Nabídka práce - Fyzioterapeut s magisterským vzděláním - Hlavní pracovní poměr (HPP)

Přijmeme fyzioterapeuta s magisterským vzděláním do Centra fyzioterapeutické péče FYZIOklinika. Sídlíme v Praze 4, na Jižním Městě mezi stanicemi Háje a Opatov. Centrum je moderně vybaveno pro terapii dospělých i dětí.

Pracovní doba: 7 - 20,30 Pracovní doba 7-15,30 4x v týdnu, 12-20,30 1x v týdnu. Volba odpolední směny dle dohody. Neměnná pracovní doba v rozsahu 40 pracovních hodin týdně.

Forma práce: Plný úvazek (hlavní zaměstnanecký poměr)

Nástup září 2017

Náplň práce:

  • Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového aparátu.
  • Práce s diagnostickým ultrazvukem (zaučujeme).
  • Aplikace rázové vlny.
  • Vedení skupinových cvičení (např. Joga, Pilates, Zdravá záda, Flowin, apod. dle Vašich dovedností)
  • Diagnostika sportovců v rámci pravidelně se opakujících programů.
  • Přístrojová lymfodrenáž, manuální lymfodrenáž, masáž.
  • Účast na sportovních či jiných akcích za účelem propagace firmy a zdravotní pomoci před a po závodech.
  • Administrativní práce (psaní odborných textů, apod.)

Požadujeme:

  • Mgr. vzdělání v oboru fyzioterapie, prokázání fyzioterapeutického vzdělání.
  • Znalost mobilizačních technik páteře a periferních kloubů.
  • Znalost vývojové kineziologie.
  • Profesionální přístup ke klientům, vstřícnost, ochota, pracovitost, osobní aktivita při provádění terapie.
  • Rádi mezi sebou přivítáme i čerstvé absolventy VŠ.

Nabízíme:

  • Velmi pěkné, příjemné, neustále se rozvíjející pracoviště, vysoký standard moderního vybavení motivující pro kreativní práci.
  • Práce v profesionálním, příjemném, vstřícném, přátelském kolektivu.
  • Práce s motivovanými klienty, rychlejší pozitivní výsledky práce. Práce v ambulantním zařízení včetně nadstandardních služeb. Standardně čas na fyzioterapii s klientem 60 min.
  • Pestrá, variabilní a zajímavá nápln práce jako prevence syndromu vyhoření.
  • Měsíčně cvičení s kolegy pro inspiraci a zvýšení kreativity vlastní práce s klienty.
  • Působení ve stabilní, úspěšné solventní a ambiciozní společnosti.
  • Nástupní hrubá mzda 26.000 kč (21.000 + 5.000kč osobní premie).
  • Hrubá mzda po dvou letech práce 30.000 Kč (25.000 + 5.000kč osobní premie).
  • Podpora průběžného vzdělávání (příspěvek na kurzovné, podpora při postgraduálním studiu,...)
  • tzv. Sick days - v době nemoci je započítaná doba jako odpracovaná.
  • karta MultiSport za zvýhodněnou cenu i pro členy rodiny
  • Skupinová cvičení zdarma (Pilates, Joga,..)pro Vás. Pro rodinné příslušníky se zvýhodněnou cenou.
  • stravenky
  • 20 dní dovolené + 5 dní pro čerpání placeného volna na kurz
  • Premie dle výkonu (osobní, výkonnostní premie, vánoční premie)
  • Při zranění léčba fokusovanou a radiální rázovou vlnou zdarma. Pro členy rodiny zvýhodněná cena.
  • Docházková blízkost stanice metra Opatov a Háje. Možnost parkování zdarma u zaměstnání.
  • Pomoc při vyhledání ubytování v blízkosti pracoviště. Jižní Město je čistá lokalita s lesoparky pro rekreaci, sport a přírodní koupání. Výborná infrastruktura, klidná oblast pro rodiny s dětmi, četné MŠ, ZŠ, nákupní centra, nízká kriminalita, ...)

chcete se léčit zdarma