Nabídka práce - Recepční

NABÍDKA PRÁCE - RECEPČNÍ - DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE (DPP)

Přijmeme recepční do Centra fyzioterapeutické péče FYZIOklinika. Sídlíme v Praze 4, na Jižním Městě mezi stanicemi Háje a Opatov. Centrum je moderně vybaveno pro terapii dospělých i dětí.

Pracovní doba: dle dohody v závislosti na Vašich časových možnostech a naší poptávce

Forma práce: částečný úvazek (DPP)

Nástup možný dle dohody

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty prostřednictvím telefonu, emailu, osobní kontakt na recepci.
  • Zpracovávání dat klientů.
  • Příjem plateb za terapie v hotovosti a platební kartou.
  • Dle vzdělání a kurzů uchazeče je možná kombinace práce i psaním odborných textů pro web a facebook, vedení skupinových cvičení (např. Joga, Pilates, Zdravá záda, Flowin, Jungle, apod. dle Vašich dovedností), manuální a přístrojová lymfodrenáž, aplikace rázové vlny, fyzioterapie, masáže,...
  • Účast na sportovních či jiných akcích za účelem propagace firmy a zdravotní pomoci před a po závodech.

Vítáme:

  • Zkušenosti práce na recepci či administrativních pozicích v oboru zdravotnictví.
  • Znalost práce na PC.
  • Znalost AJ či NJ a RJ.
  • Profesionální přístup ke klientům, vstřícnost, ochota, pracovitost, osobní aktivita.
  • Poctivost, smysl pro přesnost / preciznost a zájem o práci.
  • Práce je vhodná pro studenty fyzioterapie nebo kolegyně na mateřské dovolené.
  • Loajalita k zaměstnavateli.

Nabízíme:

  • Velmi pěkné pracovní prostředí, vysoký standard moderního pracoviště, vybavení motivující pro kreativní práci
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Práce s motivovanými klienty.
  • Různorodou náplň práce.
  • Individuální přístup k zaměstnancům.
  • Osobní ohodnocení.
  • Podpora průběžného vzdělávání.
  • V případě spokojenosti obou stran možnost přechodu na hlavní pracovní poměr (HPP).
  • Benefity pro zaměstnance a jejich rodiné příslušníky (MultiSport, cenově zvýhodněná léčba rázovou vlnou,...)
RV banner
chcete se léčit zdarma