Nabídka práce - Recepční

Přijmeme recepční do Centra fyzioterapeutické péče FYZIOklinika. Sídlíme v Praze 4, na Jižním Městě mezi stanicemi Háje a Opatov. Centrum je moderně vybaveno pro terapii dospělých i dětí.

Pracovní doba: dle dohody v závislosti na Vašich časových možnostech a naší poptávce

Forma práce: plný úvazek (HPP)

Nástup ihned

Náplň práce:

50% pracovní doby

  • Komunikace s klienty prostřednictvím telefonu, emailu, osobní kontakt na recepci.
  • Zpracovávání dat klientů.
  • Příjem plateb za terapie v hotovosti a platební kartou.

  • Propagace firmy, tzn. detekce potenciálních obchodních příležitostí a organizace obchodních jednání.

Požadujeme

  • Zkušenosti práce na recepci či administrativních pozicích v oboru zdravotnictví.
  • Znalost práce na PC (internet, MS Excel).
  • Základní znalost AJ (NJ,RJ výhodou).
  • Profesionální přístup ke klientům, vstřícnost, ochota, pracovitost, osobní aktivita.
  • Poctivost, smysl pro přesnost / preciznost a zájem o práci.
  • Loajalita k zaměstnavateli.

Nabízíme:

  • Velmi pěkné pracovní prostředí, vysoký standard moderního pracoviště, vybavení motivující pro kreativní práci
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Práce s motivovanými klienty.
  • Různorodou náplň práce.
  • Individuální přístup k zaměstnancům.
  • Osobní ohodnocení.
  • Podpora průběžného vzdělávání.
  • Benefity pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky (MultiSport, cenově zvýhodněná léčba rázovou vlnou,...)

chcete se léčit zdarma