Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

David Kaiser

K masážím mne přivedl zájem o sport, zejména fotbal, který je mým největším koníčkem. Rozhodl jsem se pro studium oboru, který má ke sportu blízko a zároveň mi umožnilo se mu co nejvíce věnovat. Absolvováním oboru masér sportovní a rekondiční jsem získal certifikační uznání pro masérské služby. I když jsem si ze zdravotních důvodů nemohl splnit svůj velký sen hrát profesionálně fotbal, o to více jsem se ve zbývajícím čase věnoval studiu a praktikování masáží. Postupem času jsem je začal vnímat úplně jinak, začalo mne bavit učit se nové hmaty a stále lépe rozumět fungování lidského těla. 

Sportovní prostředí je mi velmi blízké a proto je mojí oblíbenou masáží zejména sportovní masáž. Kromě FYZIOkliniky momentálně působím jako hlavní masér pro Rugby tým Petrovice. Ve studiu I´m Fit jsem pomáhal aktivním sportovcům po zranění či zátěži. Od roku 2019 mám své vlastní masérské studiu, které využívají zejména profesionální fotbalisté FK Mladá Boleslav, kteří za mnou jezdí před i po zápasu.

Ve volném čase nejraději hraji fotbal. 

Snažím se, aby každý klient odcházel z mé masérny co nejspokojenější. Jsem rád, když vidím, že Vám moje masáž pomohla zlepšit fyzický i psychický stav. 

 

VZDĚLÁNÍ

  • (2014-2018) Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 5. května, Praha - obor Rekondiční a sportovní masér 

 PRAXE 

  • (2017)  SK Slavia Praha - mládež a juniorský tým  
  • (2018) Rehabilitačbí centrum Poliklinika Prosek 
  • (2018 - 2021) I´m Fit Studio 

JAZYKY

  • Český jazyk - rodilý mluvčí
  • Anglický jazyk