Ing. Zdeněk Bílek, MBA

ClZdenekV devadesátých letech jsem z vysoké školy naskočil do tehdy úplně nového moderního oboru. Pomáhal jsem v ČR budovat první mobilní sítě a později působil i v zahraničí. Okolo všech možných druhů technologických řešení se pohybuji dodnes.

Po dobu mého působení v raných fázích budování dnešních korporací jsem měl velké štěstí pracovat s úplně super lidmi. Navíc jsme byli všichni nadšeni, že můžeme dávat do života tu nejnovější světovou technologii. Jednoduše, měli jsme pocit, že je možné úplně vše. Pokaždé když se objevila nějaká novinka, měli jsme možnost jí u nás implementovat (a že jsme dlouhých nocí, kdy se novinky většinou implementovaly, na pracovišti strávili opravdu hodně). Hodně jsme se toho v devadesátkách a v bouřlivém rozvoji po roku 2000 naučili. Ovšem jednoho dne bylo hotovo a začalo jít již více o provozování hotových systémů než o budování něčeho nového. Mobilní služby se mezi spoluobčany zahnízdily, korporace už méně investovaly, vše se zpomalilo a rostla administrativa. Proto jsem se rozhodl se po roce 2011 pustit do menších flexibilnějších projektů.

V tomto "novém" období se mi s kolegy dařilo dělat hodně zajímavých věcí, ale největší radost nám dodnes dělá, tehdy doslova garážová, firma zaměřená na moderní fyzioterapii. V dnešní době známá pod jménem FYZIOklinika.

První motivací pro budování FYZIOkliniky krůček po krůčku byla pouhá snaha přinést stejné nadšení do práce jako jsem zažíval mnoho let v technologických projektech také do práce jedné šikovné paní fyzioterapeutky. Později se z toho stala velká vášeň i pro mě. Mojí rolí ve FYZIOklinice je primárně rozvoj této firmy. Snažím se přinášet to nejlepší z úžasného oboru fyzioterapie do životů lidí. Naprosto jsem změnil svůj přístup ke všemu, změnily se i moje životní postoje, a rozhodl se věnovat svoji energii pomoci druhým a to i ve společensky odpovědných (nepřesně řečeno - charitativních) projektech.

Jednoduše mě neuvěřitelně baví rozvíjet organizaci, která si dává za cíl pomáhat lidem. Pomáhat i těm, kteří dle jejich slov, obcházejí dlouhé měsíce všechny možné odborníky a když stále nemohou nalézt úlevu, kontaktují nás. A pokud se nám podaří těmto lidem alespoň trochu ulevit tak, že odchází usměvaví a s pocitem radosti, mám z toho velké uspokojení - naplňuje mě to pocitem štěstí (nebojím se toho slova).

Moji dlouholetou lásku k technice a výzkumu najdete i u nás ve FYZIOklinice. Ne proto že by měla technika přebíjet nebo nahrazovat práci našich vysokoškolsky vzdělaných specialistů fyzioterapeutů, ale proto, že námi vybrané moderní technologie jejich práci jednoduše obohacují a regeneraci organismu zrychlují. Super důkazem jak to funguje je ji naše snaha představit lidem i náš program Urychlování hojení ran.  Já osobně se ve společnosti věnuji výzkumu všeho co směřuje k regeneraci organismu. S výsledky našeho výzkumu se opět, jak je naším zvykem, veřejně bezplatně podělíme jak s odbornou, tak vhodným jazykem i s naší laickou veřejností.
Navíc moderní technika pomáhá díky našemu vlastnímu zákaznickému systému dodávat klientům i terapeutům velkou flexibilitu v plánování jejich terapií. Technologie umožňují vyrábět a zpřístupnit velmi širokou databázi článků o zdraví nebo pro Vás natáčíme naše autorské Návody na Cvičení, které všem dáváme k dispozici úplně zdarma. Stále vyhledávám nejmodernější řešení, které dokáží obohatit (nejen) obor fyzioterapie. Úplně nejnovějším přírůstkem v této oblasti je náš FYZIOasistent. Chcete se konečně přestat hrbit když sedíte u stolu? Vyzkoušejte si ho! :-)

Sleva
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Hledáme fyzioterapeuty
Vše o Rázové vlně