Věra Strnadová – recepční, administrativa

ClVeraSAbsolvovala jsem střední zdravotnickou školu v Karlových Varech. Po ukončení studia jsem začala svou praxi na lůžkovém rehabilitačním oddělení v nemocnici Ostrov nad Ohří, odkud jsem přesídlila do Plzně, kde jsem pokračovala na interním lůžkovém oddělení.

Poté se mi naskytla příležitost pracovat i v jiných oborech, kde jsem si rozšířila své schopnosti komunikace jak se zaměstnanci, tak se zákazníky, při sjednávání zakázek, odborné přípravy, školení zaměstnanců a administrativních činnostech spojených s vedením školícího střediska. V souvislosti s touto pracovní pozicí jsem absolvovala vzdělávání a odborný výcvik se zaměřením na lektorskou činnost spojenou se vzděláváním dospělých a získala jsem akreditaci Lektor dalšího vzdělávání o 7. úrovni Evropského rámce kvalifikace (EFQ).

Koexistence těchto dvou, na první pohled diametrálně odlišných oborů, mi otevřela zcela nový způsob vnímání, nikoliv jako uzavřeného odvětví, ale součásti celého systému práce a komunikace s klienty.

Ve FYZIOklinice mám kromě recepce na starosti zadávání dat a následné vyúčtování zdravotním pojišťovnám, spolu s kolegy tvořím návody na cvičení, které následně poskytujeme širé veřejnosti na našich webových stránkách a píši články na odborná (jiná než fyzioterapeutická) témata.

Na začátku naší vzájemné spolupráce to budu právě já, kdo Vás nasměruje do procesu Vaší léčby, budu vám nápomocna při řešení Vašich problémů a budu Vám k dispozici jak při telefonickém, tak při osobním kontaktu.

Těším se na Vás!

Vzdělání:

  • (2000-2004) - Střední zdravotnická a vyšší zdravotnická škola Karlovy Vary
  • (2016) - Certifikát lektor dalšího vzdělávání o 7. úrovni Evropského rámce kvalifikace (EFQ).

Praxe:

  • (2016) - Školící středisko Retrolok - manažer školení a odborné přípravy
  • (2006) - Nemocnice Primaved Plzeň - interní lůžkové oddělení
  • (2004) - Nemocnice Ostrov nad Ohří - lůžkové rehabilitační oddělení

Jazyky

  • Český jazyk - rodilý mluvčí
  • Německý jazyk - základní znalost
  • Ruský jazyk - základní znalost

Přímý kontakt

V případě, jakýchkoliv dotazů z oblasti nabídky našich služeb nebo v souvislosti se zdravotními pojišťovnami se na mne neváhejte obrátit a já Vám ráda poradím.

  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Hledáme fyzioterapeuty
Vše o Rázové vlně