Veronika Töpferová, DiS. – porodní asistentka

Veronika Töpferová, Dis.V roce 2003 jsem úspěšně ukončila studium oboru Porodní asistentka na vyšší odborné škole. Tato práce byla pro mne mým snem od útlého dětství a věřím, že mé nadšení pro práci s nastávajícími maminkami Vám bude vyhovovat a budete se cítit skvěle.

V praxi jsem nabyla zkušenosti na porodním sále, oddělení rizikového těhotenství i na oddělení asistované reprodukce, kde mě práce velmi zajímá a nabízí mi náhled na krásu těhotenství a mateřství z medicínského pohledu.

Pro pohodové těhotenství a klidný porod je velmi důležitá pozitivní motivace maminky. Především prvně těhotné ženy vnímají své těhotenství intenzivněji, ale i s většími obavami. A to naprosto vystihuje motto mého Studia Maminka: „Když bylo dobře mamince, bylo i pěkně v našem bytě.J. Seifert, Večerní píseň.

Při mé práci naplno podporuji těhotné maminky v jejich duševní a fyzické pohodě a poskytuji jim maximální vzdělání.

Vzhledem k tomu, že mám doma dva chlapečky, mohu se podělit i o nemalé zkušenosti v tomto směru.

 

Těším se na Vás!

 

Kontakt: www.studiomaminka.cz

Vlastním platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (tzv. REGISTRACE) podle kreditního systému (dle zákona č. 96/2004 Sb. a vyhlášky č. 423/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů)

Vzdělání

  • VOŠ, Praha, obor Porodní asistentka. Po státní závěrečné zkoušce získán titul DiS.

Odborná praxe

  • (2003 – dosud) Ústav pro péči o matku a dítě, Praha.
  • V rámci studií praxe v porodnici FN Motol a FN Bulovka
Reference
FYZIOklinika Firma roku