Odpovídáme na zdravotní dotazy

Naším cílem je pomáhat všemi způsoby, jak jen je to možné. Proto náš tým zkušených fyzioterapeutů pravidelně odpovídá na dotazy ohledně zdravotních problémů, které Vás trápí a zajímají. Kdykoliv budete potřebovat poradit se zdravotními problémy týkajícími se nejen pohybového aparátu, dejte nám vědět. Rádi Vám poradíme a doporučíme pro vhodný postup léčení. Informujeme Vás o možnostech a metodách terapií, které jsou vhodné pro efektivní léčbu a rekonvalescenci.

Jsme připraveni Vám pomoci, proto neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím:

  • našich webových stránek,
  • našeho profilu na sociální síti Facebook,
  • naší e-mailové adresy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
  • mobilního telefonu: 606 404 804.

 

kontaktní formulář

Vyplňte své jméno
Vyplňte své příjmení
Zadejte platný e-mail
Zvolte kraj
Napište vzkaz
Potvrďte, že jste člověk.

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta.
Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.

Sleva
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Dárkové poukazy
Reference
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně