Náš přístup a závazek ke klientovi

Manuální lymfodrenážVětšina fyzioterapeutů provádí nedostačující vyšetření a tudíž nemohou odhalit příčiny potíží. V krátkém vymezeném čase pouze instruují pacienta, jak má cvičit, a odpovědnost i samotný výkon nechávají na něm.

Jak to funguje u nás?

Naproti tomu u nás provedeme důkladné relevantní vyšetření Vašeho pohybového aparátu s důrazem na odhalení příčiny obtíží. Dále pak postupujeme podle toho, co řekl fyzioterapeut nebo rehabilitační lékař. Orientujeme se na těle podle provázanosti funkčních změn svalů, měkkých tkání, kloubů a páteře.

Využíváme znalostí o tzv. „funkčních svalových řetězcích“, které „přenáší“ bolest na vzdálenější místa od příčiny, poškození. Např. u migrenózních bolestí hlavy je patrné svalové napění v chodidle. Napětí v oblasti pánevního dna a bránice má vztah k funkční sterilitě, apod. 

Hodnotíme tedy dysfunkci svalů a kloubů v souvislosti s Vašimi problémy a snadno a rychle ovlivníme svalovou souhru/koordinaci. Osobně se zajímáme i o Vaše starosti a životní rytmus, které mají souvislost se vznikem Vašich primárních pohybových obtíží. Naším cílem je co nejrychleji identifikovat příčinu Vašeho problému a s Vaší spoluprací jej co nejdříve odstranit. Není výjimkou, že klient odchází již po první návštěvě s výraznou úlevou. 

U nás se Vám budeme plně věnovat po celou dobu terapie. Volíme moderní terapeutické techniky a metodiky tak, aby byl efekt terapie co nejvyšší, nejrychlejší a dlouhodobý. 

JAKÉ JSOU VÝHODY TERAPIE U NÁS?

Během jedné terapie Vám věnujeme mnohem více času, než je obvyklé na jiných pracovištích a díky následnému komplexnímu přístupu je léčba efektivnější a tím pádem i kratší.

Všechny naše fyzioterapeutky mají vysokoškolskou kvalifikaci v oboru fyzioterapie. Podporujeme rozvoj každého fyzioterapeuta ve vzdělávání se v oboru. Dbáme, aby každý uměl mobilizace páteře a kloubů, využíval moderní terapeutické postupy a diagnostické metody včetně diagnostického ultrazvuku.

Jsme největší v ČR a jedni z největších v Evropě, kteří používají fokusovanou a radiální rázovou vlnu. U nás nenajdete magnetoterapii, u nás neaplikujeme masově elektroléčbu.. Efekt vidíme v modernějším přístupu odpovídající technickému rozvoji.

Máme krátkou objednací dobu, vážné akutní případy objednáváme do 2. pracovního dne, vytvořili jsme a ZDARMA Vám dáváme k dispozici největší databázi cviků garantované fyzioterapeutem (Jejich katalog najdete ZDE) a neustále pro Vás píšeme odborné články srozumitelné pro laickou veřejnost (Vyhledávání v nich naleznete ZDE).

V rámci terapie u nás dostanete vodu nebo čaj zdarma.

Flexibilní pracovní doba

  • Pracovní dobu máme ve srovnání s velkými rehabilitačními centry velmi flexibilní.
  • Jsme tu pro Vás i v časných ranních nebo pozdních večerních hodinách - při online rezervaci si vyberte pro Vás nejvhodnější čas (Zelené tlačítko na této stránce).
  • Máte velké bolesti o víkendu nebo ve státní svátek? Obvoláme naše kolegyně a pokud to jen trochu půjde, pokusíme se Vám vyjít vstříc.

 

Věříme, že u nás budete spokojeni a pro své pohybové problémy u nás najdete definitivní řešení.

 

Tým terapeutů FYZIOkliniky

Sleva
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby
Návody na cvičení
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně