Tisková zpráva 9. 5. 2018

Tip na víkend: Rodinná výzva v Central parku rozhýbe všechny generace

PRAHA, 9. KVĚTNA 2018 – V sobotu 26. května se na ploše Centrálního parku v pražském Chodově uskuteční třetí ročník sportovně-pohybové akce – Rodinná výzva. Účast a veškeré doprovodné aktivity jsou zdarma.

„Na trávníku vyrostou stanoviště se soutěžními disciplínami, které kompletně prověří svalový aparát dospělých i dětí. Nebude chybět jízda na koloběžkách, balanční opičí dráha, lukostřelba, překážkový běh, provazochodectví a mnoho dalších úkolů zacílených na rovnováhu a pohybovou všestrannost. Kromě soutěžení zde bude návštěvníkům zdarma k dispozici fyzioporadna a tejpování,“ popsala Iva Bílková, hlavní fyzioterapeutka FYZIOkliniky, která den plný her pořádá ve spolupráci se sportovními kluby z Jižního Města.

Soutěžit v Rodinné výzvě o hodnotné ceny mohou dvojice dospělý-dítě i celé rodiny, záleží, koho do boje na jednotlivých stanovištích vyšlou. Odměněni budou všichni účastníci. Registrace soutěžních týmů (rodin) je možná on-line.

Rodinná výzva odstartuje v 10 hodin dopoledne v Centrálním parku mezi Opatovem a Hájemi. Končí v 16 hodin vyhlášením vítězů. „Do plnění úkolů se mohou rodiny pustit nejpozději v půl třetí odpoledne. Registrovat se do soutěže bude možné i na místě,“ dodala za organizátory Iva Bílková.

HARMONOGRAM AKCE:

  • Začátek: 10:00
  • Poslední startující týmy: 14:30
  • Odevzdání karet s nasbíranými body: do 15:45
  • Vyhlášení výsledků: 16:00
  • Doprovodné (nesoutěžní) aktivity: 10:00 – 16:00
Vyzva
Sleva
Nabídka léčby
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně
Vše o Rázové vlně