SI skloubení

Otázka:

Prosim o radu, mam problem s SI skloubenim,,paleni praveho stehna, bral jsem Ketonal forte a ucinek neni takovy.. Existuje na to jiny ucinny lek,nebo injekce? Děkuji.

Odpověď:

Dobrý den,

spíše než lék či injekci bych Vám doporučila vyhledat fyzioterapeuta. Léky Vám utlumí symptomy, ale samotný problém nevyřeší a jakmile vyprchají, potíže se zase vrátí. Zato během fyzioterapie Vám bude provedeno vyšetření a na základě toho manévry pro uvolnění a odblokování, které Vám uleví. Zároveň Vám terapeut doporučí cviky na doma, které mají předejít návratu potíží.
V případě zájmu o rezervaci termínu ve FYZIOklinice nás neváhejte kontaktovat na tel 606 404 804, nebo se objednejte online na službu Fyzioterapie Dospělí 60min, nebo Fyzioterapie All-Inclusive 60min.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta.
Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.

Cviky, které by Vás mohly zajímat

Automobilizace křížokyčelního kloubu - "Pejsek"

Co je cílem cvičení: mobilizace křižokyčelního kloubu

Automobilizace křížokyčelního kloubu - Zanožení

Co je cílem cvičení: mobilizace křižokyčelního kloubu

Videa, která by Vás mohla zajímat

youtube Automobilizace křížokyčelního kloubu -

Automobilizace křížokyčelního kloubu - "Pejsek"

youtube Automobilizace křížokyčelního kloubu - Zanožení

Automobilizace křížokyčelního kloubu - Zanožení

Vaše otázky a odpovědi

Spondylóza

Otázka: Dobrý den, je mi 41 let a zjistili mi výraznou spondylozu s osteofytickou reakcí, chci se zeptat, jaké cviky z vaší nabídky můžu cvičit, aby mi neublížily. Děkuji. Odpověď: Dobrý den, zkoušejte cvičit cviky na hluboký stabilizační systém, odkaz…

Syndrom kostrče a pánevního dna

OTÁZKA: Dobrý den, již od zimy mám problém s tím, že mě bolí v podbřišku. Je pravda, že jsem párkrát spadla na snowboardu na zadek a dost to dlouho bolelo. Absolvovala jsem vyšetření na gynekologii, urologii i gastroskopii, vše negativní,…

Vyhřezlá ploténka

Otázka: Dobrý den,delší dobu mám velké problémy s vyhřezlou ploténkou , teď mě to jde do levé nohy tak že až pokulhávám. Je možné se k Vám objednat asi na kineziologii .Děkuji za informaci. Odpověď: Dobrý den,ano, určitě je možné…
Vše o Rázové vlně
Články o zdraví
Návody na cvičení