Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Chůze do V a skolióza

Otázka

Dobrý den, 

je mi 43let a cítím, že má chůze do V a skolióza čím dál více ovlivňuje mé tělesné rozpoloženi a různé blokace a bolesti. Je možné u Vás se zaměřit na nápravu chůze a držení těla? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

ano, určitě se zaměřujeme na korekci vadného držení těla. Přesně jak píšete, problémy se poté mohou řetězit a přenášet i na další části těla a problém chronizovat. Terapeut Vás vyšetří a naučí Vás cvičit tak, abyste sám mohl doma pracovat na zlepšení svého postoje. Také bych Vám doporučila skupinové cvičení SM systém s elastickými lany, které je velmi vhodné pro problémy se skoliózou. Pokud byste se chtěl objednat nebo na cokoliv zeptat, tak nám prosím volejte. 

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.