Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Mobilizace kostrče a žeber

Otázka

Dobrý den,

domnívám se, že dlouhodobě trpím syndromem kostrče způsobeným častou jízdou na kole a sedavým zaměstnáním. Bohužel dlouho jsem nebyl schopen si to diagnostifikovat a vyhledával pomoc u urologů, neurologů a nyní ke konci i u fyzioterapeuta, který mě však asi není schopen efektivně potíží zbavit. Rád bych se zeptal na možnost vyšetření příp. léčby ve Vaší klinice. Bylo by možné sjednat termín návštěvy? 

Za jakoukoliv odpověď budu velmi vděčný

Odpověď

Dobrý den, 

touto problematikou se zabýváme a rádi pomůžeme.
Při plánování návštěvy je třeba počítat se dvěma po sobě následujícími termíny. V rámci prvního dne byste byl komplexně vyšetřen a byla by provedena mobilizace kostrče a následující den je nezbytné zmobilizovat také žebra (funkčně propojeno), nicméně je doporučováno provádět s denním odstupem. V některých, indikovaných případech lze provést tento úkon v rámci jednoho dne, nicméně předem je vhodné počítat s oběma. 

Můžete mi prosím zanechat svůj telefonní kontakt nebo mne kontaktovat na čísle 606 404 804, abych se s Vámi domluvila na konkrétním termínu?

S pozdravem a přáním hezkého dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.