Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Zmrzlé rameno

Otázka

Dobrý den,

již přes rok bojuji se zmrzlým ramenem. Byla jsem hospitalizovaná na rehabilitačním oddělení, ale rameno stále vzdoruje. Pohyb je strašně bolestivý, vlastně nemožný. Měla jsem akupunkturu, po které si myslím, že to bylo lepší. Chodím do ambulance chronické bolesti, což mi dovolí spolu s léky, které beru, se vyspat. Ale to je tak jediné.

Poraďte, prosím, co dál.

Odpověď

Dobrý den,

domnívám se, že Fokusovaná rázová vlna by mohla pomoci i Vám. Ve vašem případě, bych volila kombinaci Fyzioterapie a Fokusované rázové vlny. Terapií je potřeba více, nespoléhala bych jen na 1 návštěvu. Odhaduji dle našich zkušeností cca 6-8 návštěv. Bohužel žádná zdravotní pojišťovna léčbu rázovou vlnou nehradí.

S přáním pěkného dne
Iva Bílková - FYZIOklinika

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.