Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Vykloubené rameno a tejpování

Otázka

Dobrý den,

ráda bych se zeptala za svého přítele. V lednu si na běžkách vyhodil rameno. Několik týdnu to nosil v ortéze. Sotva se mu rameno uzdravilo, vyhodil si ho znovu. Nyní opět nosí ortézu. Můj dotaz zní, zda se během léčby a hojení dá rameno zpevnit tejpy? Případně, zda je nějaká jiná pomoc jak hojení podpořit? A také jak svaly po zahojení posílit nebo co je třeba udělat, aby se to snadno nestalo opět znova? Při poslední kontrole mu řekli jen, že už je to v pořádku a nemusí ortézu nosit. A za 5dní se mu to stalo znovu, pravda při blbnutí se synem. Ale i tak si myslím, že by bylo třeba ještě po zahojení nějak to rameno posílit. Děkuji velmi za radu.

Odpověď

Dobrý den, 

děkujeme za Váš dotaz. 
Rameno tejpy lze zpevnit. Bylo by vhodné, aby Vás manžel dorazil k nám na kliniku, kde si ho terapeut vyšetří, doporučí vhodné cviky na míru a domluví se na dalším postupu léčby.
Pokud se k nám budete chtít objednat, můžete telefonicky nebo online přes náš rezervační systém.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky
 

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.