Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Souvislost rázové vlny a onkologických onemocnění

Otázka

Dobrý den,

mám prosbu. Mám dlouhodobé problémy s bederní páteří, bolesti a bodavé vystřelování, zablokování. Byla jsem několikrát na ozonoterapii a hloubkových obstřicích, někdy krátkodobý efekt. Jsem léčena hormonálními léky na rakovinu prsu. Ráda bych podstoupila rázovou vlnu, pokud by mi pomohla od obtíží. Prosím, zda je to u vás možné. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, 

bohužel onkologické onemocnění je kontraindikací pro léčbu rázovou vlnou, jelikož podporuje přirozené procesy v těle a je možné, že by to právě podpořilo i tu rakovinu. Pokud budete mít od Vašeho onkologa potvrzené, že už jste doléčená, neměl by být problém.
Každopádně mohli bychom Vám pomoci alespoň manuální fyzioterapií, pokud byste měla zájem. Fyzioterapeut zhodnotí a zjistí příčinu bolestí a pak s Vámi cvičí a manuálně pracuje k jejich vymizení. Blokády samozřejmě také zvládne odblokovat.
Pokud byste chtěla objednat, kontaktujte nás.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.