Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Bolavé koleno - meniskus

Otázka

Dobrý den,

byla jsem u lékaře s bolavým kolenem a ten mi diagnostikoval poranění menisku, žádný úraz tomu nepředcházel, ráno jsem se probudila s bolavým kolenem. Dostala jsem injekci a mám přijít za tři týdny na kontrolu, pokud se stav nezlepší, tak mi doporučil operaci. Já bych dala přednost neinvazivní léčbě, koleno sice pobolívá, nemohu řádně dokleknout, ale bolest není tak výrazná, abych brala prášky. Děkuji Vám předem za Vaši odpověď a přeji krásný den.

Odpověď

Dobrý den,

na naší klinice řešíme tento problém aplikací Fokusované rázové vlny, která napomáhá hojení a dorůstání tkání. Vše o rázové vlně se můžete dočíst ZDE. Určitě bych nejprve zkusila neinvazivní léčbu.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.