Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Blokáda bederní páteře

Otázka

Dobrý den, 

mám takový problém. Už asi pátý den mě strašně bolí nohy od stehen až ke kotníkům. Asi před třemi týdny jsem byla na obstřicích zad, myslíte že i nyní je problém stále od zad? Záda občas stále pobolívají, ale již ne tolik. Když si dřepnu tak mě bolí stehno kolem kolene, jako bych měla natažený sval.
Můžete mi nějak poradit? Měla bych jít k lékaři, nebo si to nějak sama vyléčit?
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

ano může to souviset s blokádou zad, pravděpodobně v oblasti bederní páteře. V rámci léčby Vám doporučuji vyhledat fyzioterapeuta, který provede komplexní kineziologický rozbor, měkké techniky a mobilizace páteře + periferních kloubů. Obstřik uvolní měkké tkáně v oblasti blokády, nicméně ji obvykle zanechá v nefyziologickém postavení.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.