Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
Volejte od 8:00-16:00

Léčba skokanského kolene rázovou vlnou

Otázka

Dobrý den,

dlouho mě při chůzi, běhu ap. píchá v koleni, respektive na vnitřní straně kolene. Minulý týden se bolest významně zhoršila a koleno oteklo. Doktor diagnostikoval Enthesopatia p.a.t.1(?l?).dx. Myslím, že se tomu říká skokanské koleno, i když píchání cítím jinde. Inijekci do kolene i magnetoterapii jsem odmítla. Mohla by mi pomoct terapie rázovou vlnou? A kterou?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den, 

větší význam má fokusovaná rázová vlna, neboť se její energie soustředí na eliminaci chemického zánětu a to hloubkově. V našem centru máte zároveň v ceně také aplikaci radiální rázové vlny, kterou využíváme k uvolnění tkání, které mají se zaníceným místem funkční souvislost. Doporučuji Vám přečíst si tento článek.

Pokud byste měla jakýkoliv dotaz nebo zájem o termín, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 606 404 804.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.