Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

Meniskektomie a ruptura LC

Otázka

Dobrý den,

v 12/2015 se mi stal úraz kolene, kdy jsem špatně došlápla a ruplo mi v koleni. Utrhla jsem si vnitřní postranní vaz od obou úponů. Od té doby jsem začala mít problémy s kolenem. V době těhotenství jsem to moc nevnímala. Půl roku po porodu se koleno začalo hodně ozývat a následně jsem byla za svým ortopedem. Diagnostikoval mi vazivové srůsty, ale že to se upřesní po artroskopii. Tu jsem podstoupila 11.1.2018. Tam mi bylo diagnostikováno úplně něco jiného. Tudíž mi udělali totální menisektomii a rupturu LCA. Moje otázka zní, co můžu nyní dělat?
Děkuji 
 

Odpověď

Dobrý den, 

abychom Vám mohli lépe odpověď, bylo by vhodné se objednat na vstupní kineziologické vyšetření. Fyzioterapeut by při něm posoudil stav Vašeho kolene a na základě vyšetření by Vám sdělil možnosti léčby a poradil autoterapii (cvičení na doma).

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.